Pēc zaudējuma ar šaušalīgu nokautu mūžībā devusies 18 gadus veca Meksikas boksere

162 komentāri
Pēc zaudējuma ar šaušalīgu nokautu mūžībā devusies 18 gadus veca Meksikas boksere
TWITTER

Meksikāņu bokseres Dženete Cakariasa Capata dzīvību zaudēja, atrodoties slimnīcā, piecas dienas pēc zaudējuma boksa ringā, kur viņa piedzīvoja tehnisko nokautu.

28. augustā Capata aizvadīja savas karjeras sesto profesionālo boksa cīņu, Kanādā tiekoties ar Mariju Pjēru Houlu. Cīņa noslēdzās ar šaušalīgu rezultātu, ceturtajā raundā Pjēra Houla izdarīja vairāku sitienu kombināciju Capatas galvas rajonā, pēc kā tiesnesis piešķīra tehnisko nokautu un cīņu pārtrauca.

Ar to gan arī viss nebeidzās, sākotnēji Capata bija pie samaņas un stāvēja kājās, tomēr neilgi pēc tam, kad tiesnesis paziņoja par cīņas noslēgšanos, jaunā boksere zaudēja samaņu un saļima.

Sportiste nekavējoties tika nogādāta slimnīcā un ievietota mākslīgajā komā, tomēr mediķiem jaunās bokseres dzīvību neizdevās glābt un ceturtdienas pēcpusdienā skumjo vēsti par Capatas nāvi savā “Twitter” kontā publiskoja šī cīņu šova organizators Ivons Mišels.

“Mēs vēlētos izteikt līdzjūtību [Dženetes] ģimenei, mīļajiem, draugiem un, jo sevišķi, viņas vīram Džoviani Martinesam, kurš viņai bija blakus līdz pat pēdējiem mirkļiem,” rakstīja Mišels.

Capatai pirms šīs cīņas tika veiktas visas nepieciešamās medicīniskās pārbaudes un viņa saņēma ārstu atļauju doties ringā.

162 komentāri