Pasaules karatē čempions Skrīvers vēlreiz aizstāv savu jostu

1 komentārs
Pasaules karatē čempions Skrīvers vēlreiz aizstāv savu jostu
INSTAGRAM

Latvijas karatists Edgars Skrīvers naktī uz piektdienu aizstāvēja savu pasaules čempiona jostu “Karate Combat” organizācijā.

Latviešu karatists vieglā svara divīzijas cīņā aizstāvēja savu zelta jostu pret brazīlieti Bruno Asisu, uzvaru izcīnot ar tiesnešu lēmumu pēc piecu raundu cīņas.

Kaujas sākumā agresīvāks bija brazīlietis, kurš pirmajā raundā veiksmīgi uzbruka Skrīvera korpusam un kājām, kamēr čempions jau no pirmā zvana apdraudēja pretinieka galvu. Skatoties pirmā raunda notikumus, uzvaru tajā varēja atdot tieši brazīlietim.

Lai gan eksplozīvais brazīlietis aizvadīja visus piecus raundus, sākoties otrajai trīsminūtei savu pārākumu ar precīziem uzbrukumiem galvas rajonā, efektīgiem spērieniem un arī supermena sitieniem sāka demonstrēt čempions.

Trešajā raundā Asiss jau izskatījās daudz nogurušāks, jo viņš gandrīz katru sitienu izdarīja ar lielu spēku, kamēr Skrīvers savu pretinieku tehniski ”apstrādāja”, neizniekojot spēkus milzu sitienos, kas nav precīzi.

Rezultātā Skrīvera precizitāte atspoguļojās arī pretinieka izskatā, jo brazīlieša seja pēc cīņas bija pamatīgi apsārtusi, kamēr uz Skrīvera sejas nobrāzumus vai sitienu pēdas tikpat kā nevarēja manīt.

Skrīvers savā “Karate Combat” karjerā uzvaras ir izcīnījis visās četrās cīņās, kurās piedalījies. Tiesa, šis bija pirmais duelis, kurā viņš aizvadīja visus piecus raundus.

1 komentārs