Par UFC vieglākā svara titulu Cīņu salā cīnīsies brazīlietis Figuredo un amerikānis Benavidess

Pievienot komentāru
Par UFC vieglākā svara titulu Cīņu salā cīnīsies brazīlietis Figuredo un amerikānis Benavidess
UFC

Naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika Abū Dabī Cīņu salā brazīlietis Deivesons Figuredo un amerikānis Džozefs Benavidess cīnīsies par UFC čempiona titulu vieglākajā svarā.

Deivesonam Figuredo un Džozefam Benavidesam UFC vieglākā svara jostas īpašnieks bija jānoskaidro jau 29.februārī. Tā kā brazīlietis neiekļāvās svarā, neskatoties uz uzvaru Norfolkas oktagonā, čempiona tituls joprojām palika vakants.

Tās gan nebija vienīgās brazīlieša problēmas. 11.jūlijā Figuredo tika diagnosticēts Covid-19. Otrais tests bija negatīvs, tomēr titula pretendents divas dienas bija spiests pavadīt izolācijā. Neskatoties uz to, Deivesons ir apņēmības pilns šoreiz tikt pie kārotās čempiona jostas.

32 gadus vecais 165 cm garais brazīlietis, kurš ieņem pirmo vietu vieglākā svara reitingā, MMA sacensībās ir izcīnījis 18 uzvaras un piedzīvojis tikai vienu zaudējumu. Pirms pievēršanās cīņu sportam Deivesons strādāja par mūrnieku un frizieri.35 gadus vecais meksikāņu izcelsmes amerikānis Benavidess ir 163 cm garš un reitingā ieņem otro pozīciju. Džozefs uzvarējis 28 no savām 34 MMA cīņām.

Pērējos Cīņu salas galvenajos dueļos Džeks Hermansons tiksies ar Kelvinu Gastelumu, Marks Diakīze ar Rafaelu Fizijevu, Aleksandrs Pantoža ar Askaru Askerovu un dāmu duelī Ariana Lipski ar Luanu Karolinu.

Toms Didriksons, TV3 Sport komentētājs:

“Lai arī Figuredo pagājušajā reizē neiekļāvās svarā, tas nespēlēja lielu lomu cīņas iznākumā. Brazīlietis, kopš 2017.gadā pievienojās UFC, ir salicis kopā diezgan iespaidīgu uzvaru sēriju. Viņš ir ļoti labs visos MMA elementos, kā arī viņam ir eksplozīvas rokas. Tu nekad nevari izslēgt Benavidesu no cīņas, taču, es nedomāju, ka mēs redzēsim citādāku rezultātu. Vienīgā atšķirība būs tā, ka šoreiz Figuredo oktagonu pametīs ar jostu ap vidukli.”

UFC cīņas kanālā TV3 Sport un Go3:

·     Svētdien, 19.jūlijā, 04:00 UFC 251 D.Figuredo pret Dž.Benavidesu