Oficiāli! Paziņo Maira Brieža supersērijas finālcīņas vietu un laiku

1 komentārs
Oficiāli! Paziņo Maira Brieža supersērijas finālcīņas vietu un laiku
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Mairis Briedis Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas finālcīņu par Muhameda Ali trofeju ar kubieti Junieru Dortikosu aizvadīs 21.martā “Arēnā Rīga”, paziņojuši supersērijas organizētāji.

Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas pirmā smagā svara (līdz 90,7 kg) finālā tiksies latvietis Mairis Briedis (26-1, 19 nokauti) un kubietis Juniers Dortikoss (24-1, 22 nokauti). Briedis pusfinālā uzvarēja poli Kšištofu Glovacki, Dortikoss – amerikāni Endrū Tabiti.

Kalle Zauerlands, turnīra organizators

WBSS fināli ir kaut kas ļoti īpašs, kaut kas maģisks. Un mēs esam ļoti lepni rīkot mūsu pirmā smagā svara kategorijas finālu vienā no pasaules jaunajām boksa galvaspilsētām. “Arēna Rīga” ir viena no skaļākajām boksa arēnām, un šoreiz fanus sagaida šā sporta svarīgākais notikums – cīņa par Muhameda Ali trofeju. Kā mēs esam pieraduši, tas, kurš beigās virs galvas pacels trofeju, kļūs par šā sporta megazvaigzni un bokseri, kuru vēlēsies pārspēt jebkurš. Gan Briedim, gan Dortikosam ir spēks un prasmes, lai iegūtu šo unikālo statusu.

Iekārojamā trofeja līdz fināla cīņai tiks izstādīta Rīgā un to būs iespējams aplūkot ringa malā cīņas naktī, bet ”Diženāko boksa balvu” uzvarētājam pasniegs īpašs viesis. Šis gods iepriekš uzticēts boksa leģendām un Muhameda Ali ģimenes locekļiem.

Mairis Briedis un Juniers Dortikoss uzvarējuši supersērijas pusfinālus, iegūstot iespēju iekļūt to bokseru ekskluzīvajā klubā, kuri ieguvuši Ali trofeju. Briedis ceturtdaļfinālā Čikāgā pēc punktiem uzvarēja Noelu Gevoru, bet dramatiskā pusfināla trešajā raundā Rīgā nokautēja Kšištofu Glovacki. Arī Dortikosam bijuši līdzīgi panākumi – viņš Čikāgā pēc punktiem pārspēja Mateušu Masterņaku, bet Rīgā 10. raundā nokautēja savu amerikāņu oponentu Endrū Tabiti. Turklāt šo nokautu vairāki mediji atzina par ”Gada nokautu”.

Mairis Briedis

Es ar nepacietību gaidu šo finālu. Tas ir fantastiski, ka Latvijā tiks rīkots tik svarīgs pasākums. Miljoniem skatītāju visā pasaulē sekos līdzi cīņu naktij “Arēnā Rīgā”. Tā būs aizraujoša cīņa, jo man pretī stāsies viens no pasaulē labākajiem pirmā smagā svara kategorijas bokseriem. Likmes ir ļoti augstas, un mēs abi vēlamies tikai vienu – uzvarēt.

Maiami dzīvojošais Dortikoss, kurš sava postošā sitiena spēka dēļ ieguvis iesauku ”Dr. Nokauts”, ir pārliecināts par savām iespējām izcīnīt nozīmīgāko boksa trofeju.

Juniers Dortikoss

”Es nevaru sagaidīt atgriešanos Rīgā. Briedi, labāk sagatavojies karam. Mēs sniegsim visiem līdzjutējiem “Arēnā Rīga” un visā pasaulē satriecošu cīņu, kas var kļūt par klasiku. Atnāciet uz cīņu nakti un jūs kārtējo reizi uzzināsiet, kāpēc mani sauc par Dr. Nokautu. Uz Muhameda Ali trofejas jau ir iegravēts mans vārds!

Tāpat kā iepriekšējos Ali trofejas finālos, Rīgā būs iespēja izcīnīt arī žurnāla ”Ring” jostu.

Toms Grejs, žurnāla ”Ring” redaktors

”WBSS un žurnālam ”Ring” ir kopējs mērķis – mēs cenšamies noskaidrot labāko cīkstoni katrā svara kategorijā. Mairis Briedis un Juniers Dortikoss tiksies WBSS pirmā smagā svara kategorijas finālā, un, tā kā Oleksands Usiks pārgājis uz smagsvaru kategoriju, šī cīņa noskaidros šīs jostas ieguvēju 90,7 kilogramu kategorijā. Kārtējo reizi uz likmes tiks likta Ali trofeja un žurnāla ”Ring” tituls, un boksa līdzjutējiem būs iespēja baudīt pasaules labāko boksu.

Biļetes uz Brieža un Dortikosa Pasaules boksa supersērijas fināla cīņu Arēnā Rīga drīzumā nonāks tirdzniecībā. Līdzjutēji tiek aicināti pieteikties, lai saņemtu paziņojumus par biļešu tirdzniecības sākšanos, šeit: https://worldboxingsuperseries.com/sign-up-to-wbss/

Par Muhameda Ali trofeju:

Pasaules boksa supersērija izveidota, lai godinātu visu laiku diženāko bokseri – Muhamedu Ali, viņa sasniegumus un mantojumu. Ali WBSS devis savu svētību un piekritis, ka Muhameda Ai trofeja tiek nosaukta viņa vārdā. Šo trofeju radījis pasaulslavenais mākslinieks Silvio Džazaniga, kurš arī veidojis slaveno  FIFA Pasaules kausa trofeju.

1 komentārs