Oficiāli: Brieža un Dortikosa cīņa pārcelta uz maiju

Pievienot komentāru
Oficiāli: Brieža un Dortikosa cīņa pārcelta uz maiju
EDIJS PĀLENS, LETA

Pasaules boksa supersērijas fināla cīņa starp Mairi Briedi un Junieru Dortikosu ir pārcelta uz 16.maiju, liecina organizatoru publicētā informācija.

Kā zināms, dueli bija plānots aizvadīt 21.martā “Arēna Rīga”, taču situāciju strauji sašķobija ārkārtas situācija valstī un masu pasākumu liegums bīstamā COVID-19 vīrusa dēļ. Visas šobrīd nopirktās biļetes būs derīgas uz pārcelto cīņu.

Jau ziņots, ka piektdien tika atcelts otrdien tirzniecības centrā “Domina” paredzētais atklātais treniņš, savukārt Briedis tajā pašā dienā ar sociālā tīkla “Instagram” starpniecību vēstīja, ka joprojām aizvada individuālos treniņus gadījumam, ja cīņa tomēr notiek aiz slēgtām durvīm. 

“Mēs esam paveikuši lielisku darbu sagatavošanās posmā līdz pat pašam pēdējam treniņam, taču situācija ir tāda, kāda tā ir, tāpēc tagad pielāgosimies un turpināsim trenēties līdz tiks dota zaļā gaisma, ” supersērijas mājaslapā citēts Briedis. “Saudzējiet sevi, cilvēki!”

Lēmumu saprotoši uztvēris arī Dortikoss. “Lai gan esmu lieliskā formā un biju gatavs doties uz Latviju ar mērķi iegūt Muhameda Ali trofeju, es apzinos situāciju, tāpēc esmu gatavs gaidīt līdz maijam, lai uzvarētu turnīrā, ” vēsta mājaslapā publicētais boksera komentārs.