Nurmagomedovs trešajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzvar Porjē un saglabā titulu

69 komentāri
Nurmagomedovs trešajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzvar Porjē un saglabā titulu
REUTERS/SCANPIX

Habibs Nurmagomedovs UFC 242 vieglā svara titula cīņas trešajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzvarēja Dastinu Porjē, nosargājot vieglā svara čempiona titulu.

Pirmajā raundā Nurmagomedovs un Porjē apmainījās sitieniem, līdz brīdim, kad Habibs nogāza savu pretinieku zemē. Cīņa parterā Dastinam atņēma daudz spēka, tomēr viņš izturēja līdz raunda beigām.

Otro raundu Porjē iesāka agresīvi, ar labo roku trāpot spēcīgu sitienu pa galvu. Nurmagomedovs gan drīz vien atkal tika pie tuvcīņas, kurā pretiniekam ar grūtībām sagaidīja arī otrā raunda beigas.

Atrisinājums nāca trešajā raundā. Vienu brīdi arī Porjē bija satvēris Nurmagomedova galvu, tomēr Habibs no tvēriena atbrīvojās. Otrās minūtes beigās Nurmagomedovs no aizmugures tika pie Porjē kakla un pēc 2:06 minūtēm kopša raunda sākuma cīņa tika apturēta.

Pēc cīņas Nurmagomedovs un Porjē apmainījās krekliņiem. Habibs Dastina kreklu pārdošot izsolē un iegūto naudu veltīšot Porjē labdarības fondam, tādejādi izrādot cieņu savam pretiniekam.

Nurmagomedovs jau iepriekš bija izteicies, ka viņa nākamais pretinieks varētu būt Tonijs Fergusons, kurš nav zaudējis jau 12 cīņās pēc kārtas. Tagad Habibs veltīšot laiku atpūtai.