Nurmagomedovs par cīņu pret Porjē saņems vismaz trīs reizes vairāk nekā leģendārajā kaujā pret Makgregoru

3 komentāri
Nurmagomedovs par cīņu pret Porjē saņems vismaz trīs reizes vairāk nekā leģendārajā kaujā pret Makgregoru
AP/SCANPIX

UFC čempions Habibs Nurmagomedovs par cīņu pret amerikāni Dastinu Porjē saņems vismaz sešus miljonus ASV dolāru, Krievijas ziņu aģentūrai TASS atklājis sportista tēvs un treneris Abdulmans Nurmagomedovs.

Kā zināms, duelis starp abiem cīkstoņiem norisināsies sestdien Abu Dabī. Nurmagomedovam tā būs pirmā cīņa kopš skandalozās uzvaras pret Konoru Makgregoru 2018. gada oktobrī, kurā izraisīto nekārtību dēļ tika piešķirtas diskvalifikācijas un naudas sodi. Savukārt Porjē 13. aprīlī piecos raundos pārspēja Maksu Holoveju.

Dažādi avoti ziņo, ka krievu sportists par oktobra dueli saņēma 2 miljonus ASV dolāru, taču viņa tēvs intervijā atzinis, ka šoreiz honorārs būs krietni lielāks. “Mēs saņemsim vismaz 3-3,5 reizes vairāk, ” atzina Abudulmans. “Mēs necīnāmies par sīkumiem, jo zinām savu cenu.”

“Ar iepriekšējo summu mums nepietiek, jo mēs tagad esam labākie. Mēs pārspējām labākos un esam gatavi turpināt cīņu ar labākajiem, ” skaidro treneris.

Nurmagomedovs sestdien cīnīsies par karjeras 28. uzvaru, kas vēl vairāk nostiprinātu viņa pozīcijas kā pasaulē labākajam cīkstonim vieglajā svarā.