Nurmagomedovs noraida baumas par revanša cīņu ar Makgregoru: Es pats nolemšu, ar ko cīnīties

Pievienot komentāru
Nurmagomedovs noraida baumas par revanša cīņu ar Makgregoru: Es pats nolemšu, ar ko cīnīties
AFP/SCANPIX

UFC vieglā svara čempions Habibs Nurmagomedovs negrasās atkārtoti cīnīties ar īru Konoru Makgregoru, par spīti iepriekš izskanējušajam no MMA organizācijas prezidenta Dana Vaita.

Jau ziņots, ka Vaits intervijā komentējis iespējamo Nurmagomedova un Makgregora cīņu kā ļoti iespējamu, ja abi cīkstoņi spēs gūt uzvaras savos nākamajos dueļos (Makgregors pret Donaldu ”Kovboju” Seronī janvārī un Nurmagomedovs pret Toniju Fergusonu aprīlī), tad nākamā varētu notikt cīņa būt tieši starp Krievijas un Īrijas sportistiem. 

Habibs baumas skaidri un gaiši noraidījis, sakot, ka cīņa pret Seronī Makgregoram būšot ”otrās šķiras”: ”Manuprāt, Seronī pēdējo 10 cīņu laikā zaudējis septiņās vai astoņās no tām, kamēr Makgregors ”iesoļo” jau ceturtajā gadā bez uzvarām. Tā ir zemāka līga, nav svarīgi, kurš uzvarēs.”

”Mani pārsteidza Dana Vaits, kurš teica, ka ja Konors uzvarēs un uzvarēšu es, būšot revamšs. Es pats nolemju, ar ko cīnos nākamo.”

Habibs jau iepriekš izteicies, kādiem kritērijiem piepildoties, viņš aizvadīs cīņu ar īru MMA superzvaigzni: ”Vispirms Makgregoram jānokrītas līdz 70 kg svaram un tad jāuzvar 10 cīņās pēc kārtas, tā kā to darīju es. Tad mēs varam sākt domāt par revanšu.”