Nurmagomedovs: Konors ir idiots, mēs idiotos neklausāmies

Pievienot komentāru
Nurmagomedovs: Konors ir idiots, mēs idiotos neklausāmies
EPA/SCANPIX

UFC vieglā svara čempions Habibs Nurmagomedovs veltījis kārtējos skarbos izteicienus skandalozajam īru cīkstonim Konoram Makgregoram.

Nurmagomedovs piedalījās jautājumu un atbilžu sesijā kādā Maskavas apgabala skolā, kurā viens no skolniekiem vēlējās noskaidrot, vai Habibs piekristu aizvadīt revanša cīņu pret Makgregoru Maskavā.

Makgregors par šādu vēlmi izteicās preses konferencē oktobrī, kurā paziņoja par atgriešanos UFC. 

“Godīgi runājot, es nezinu, vai viņš tik tiešām vēlas cīnīties,” uzskata Nurmagomedovs. “Es viņu pieveicu četros raundos. Es viņu nogāzu, žņaudzu, un viņš padevās. Tā bija zīme, ka viņš tur nevēlējās atrasties. Tagad viņš grib revanšu. ”

“Viņam tas ir jānopelna,” skaidro Habibs. “Rit jau ceturtais gads kopš Konora pēdējās uzvaras. Pagājuši trīs, tagad rit ceturtais. Man bija jāuzvar 10 UFC cīņas, lai tiktu pie titulcīņas. Neieskaitot tās 16, kuras bija ārpus UFC. Es to nopelnīju ar savām darbībām, nevis muti.”

“Runāšana ir viena lieta, bet, tiklīdz nonākam pie darīšanas, viņš ir pilnīgi citādāks. Konors ir idiots, mēs idiotos neklausāmies.”

Nurmagomedovam nākamā cīņa paredzēta pret Toniju Fergusonu, kamēr Makgregora pretinieks atgriešanās cīņā vēl nav zināms.