Nurmagomedovs: Es negribu kaudzi naudas par cīņu ar “cāli” Makgregoru, es gribu cīnīties ar Fergusonu

Pievienot komentāru
Nurmagomedovs: Es negribu kaudzi naudas par cīņu ar “cāli” Makgregoru, es gribu cīnīties ar Fergusonu
INSTAGRAM

UFC vieglā svara čempions Habibs Nurmagomedovs, neskatoties uz atteikšanos 18.aprīlī cīnīties ar Toniju Fergusonu, joprojām uzsver, ka daudz vairāk vēlētos tikties ar amerikāni nekā Konoru Makgregoru.

Trešdien Nurmagomedovs savā instagrama kontā paziņoja, ka koronovīrusa pandēmijas dēļ 18.aprīlī ar Toniju Fergusonu necīnīsies. Turklāt nav zināmas kur un vai vispār UFC 249 notiks. Kā ticamākais Fergusona pretinieks šobrīd tiek minēts amerikānis Džastins Geičī.

Intervijā ESPN Nurmagomedovs vēlreiz uzsvēra, ka ļoti vēlas beidzot tikties ar Fergusonu. Kopš 2015.gada šī būtu jau piektā reize, kad abiem cīnītājiem dažādu iemeslu dēļ nākas atlikt tikšano oktagonā.

Turklāt Habibs joprojām nepieļauj domu aizvadīt cīņu ar Konoru Makgregoru, kuru uzvarēja 2018.gada oktobrī. Nurmagomedovu nevilina arī finansiālais ieguvums – par atkārtoto cīņu ar Makgregoru Habibs varētu saņemt piecreiz lielāku naudu. Intervijas laikā Nurmagomedovs Makgregoru vairākkārt nosauca par “cāli” un salīdzināja ar vecu prostitūtu.

“Es domāju, ka mēs cīnīsimies (ar Fergusonu). Tā ir sapņu cīņa. Es gribu parādīt, ka esmu citā līmenī. Neviens šo cīņu nevēlas tik ļoti kā es. Es zvēru pie dieva. Neviens nevēlas šo cīņu tik ļoti, kā es vēlos cīņu,” vēlreiz atkārtoja Nurmagomedovs.

Ja UFC 249 neizdosies sarīkot, Nurmagomedova un Fergusona tikšanās varētu notikt augustā Sanfrancisko vai septembra vidū Abū Dabī.

Habibs piebilda, ka saprot visus apstākļus, un viņam nav nekādu iebildumu, ja UFC 249 ietvaros notiktu cīņa par pagaidu vieglā svara titulu. Fergusons gan oficiāli vēl nav piekritis cīnīties ar Geičī.

View this post on Instagram

📍

A post shared by Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov) on