Nurmagomedova tēvs: Konors vēl neko nav izdarījis, lai tiktu pie revanša

1 komentārs
Nurmagomedova tēvs: Konors vēl neko nav izdarījis, lai tiktu pie revanša
SPORT-EXPRESS

“Ultimate Fighting Championship” vieglā svara čempiona Habiba Nurmagomedova tēvs Abdulmanaps intervijā Krievijas medijiem atzinis, ka Konors Makgregors vēl joprojām nav pelnījis revanša cīņu, tomēr atklāja nosacījumus tās notikšanai.

Kā zināms, Makgregors svētdien Lasvegasā atgriezās UFC ar varenu uzvaru pret Donaldu Seroni, pretinieku nokautējot 40 sekunžu laikā. Pēc cīņas gan pats Konors, gan UFC prezidents Dena Vaits turpināja aktīvi pieminēt revanša dueļa iespēju pret Habibu.

“Viņš absolūti ne ar ko mūs nepārsteidza,” atzina Nurmagomedova tēvs. “Cīņa notika pusvidējā svara kategorijā. Nozīmīgāku dueli aizvadīja brazīlietis Djego Fereira, kurš pieveica bijušo UFC vieglā svara čempionu Entoniju Petisu.”

“Vieglā svara kategorijai Konora uzvara neko nemaina. Čempions ir Habibs, tuvākie pretendenti ir Tonijs Fergusons [cīņa pret Nurmagomedovu aprīlī – red.] , Islams Mahačevs, tagad arī Fereira. Konors joprojām neko tādu nav izdarījis, lai tiktu pie revanša. Viņš to nav pelnījis.”

Citā intervijā Nurmagomedovs vecākais, iespējams, ironizējot atklāja nosacījums revanša norisei. “Mums arī ir vajadzīgs revanšs, tikai dodiet mums 100 miljonus dolāru. Ja šādu summu mums iedos pēc cīņas ar Fergusonu, kāpēc gan ne?  Nezinu, varbūt Dena Vaits var šādu honorāru noorganizēt, ja jau viņš tik ļoti grib redzēt revanšu.”