Nurmagomedova menedžeris: Meivezeram beidzas nauda, viņš lūdzas par cīņu ar Habibu

1 komentārs
Nurmagomedova menedžeris: Meivezeram beidzas nauda, viņš lūdzas par cīņu ar Habibu
AFP/AP/SCANPIX

UFC cīkstoņa Habiba Nurmagomedova menedžeris Ali Abdelazizs intervijā ar amerikāņu tabloīdu TMZ izteicies, ka bokseris Floids Meivezers vēlas cīņu ar Nurmagomedovu, tomēr tā nenotiks.

”Floids Meivezers līdz šai dienai lūdzas par cīņu ar Habibu, lūdzas!” stāsta Abdelazizs.

Tomēr Nurmagomedova puse šo cīņu noraidot, jo šobrīd jākoncentrējas uz septembra cīņu ar Dastinu Porjē, kurā izšķirsies UFC vieglā svara titulu.

Ja informācija par to, ka Meivezers vēlas cīņu ar Habibu Nurmagomedovu varētu būt patiesa, tad UFC cīkstoņa apgalvojumi, ka Meivezeram beidzas nauda, iespējams, nav patiesa.

Meivezers, kura iesauka ir ”Nauda” sociālajos tīklos visu laiku lielās ar savu bagātību – viņam pieder daudz dārgu pulksteņu, mašīnu, sociālo tīklu ierakstos dominē arī daudz skaidras naudas.

Šā Vecgada vakarā ar paraugcīņu pret japāni Tenšinu Nasukavu viņš vien nopelnīja gandrīz 8 miljonus eiro. Vairākus gadus sportists ticis iekļauts arī žurnāla ”Forbes” bagātāko slavenību topā, kur pēc 2018. gada ienākumiem bokseris gan neiekļuva, tomēr tas, ka viņš drīz izputēs gan ir pārāk skaļš apgalvojums.