Noskaties! Šajā dienā pirms 34 gadiem Dzelzs Maiks nokautēja Berbiku un kļuva par visu laiku jaunāko smagā svara čempionu

Pievienot komentāru
Noskaties! Šajā dienā pirms 34 gadiem Dzelzs Maiks nokautēja Berbiku un kļuva par visu laiku jaunāko smagā svara čempionu
AP/SCANPIX

Šajā dienā pirms 34 gadiem Maiks Taisons 20 gadu vecumā nokautēja Trevoru Berbiku, kļūstot par visu laiku jaunāko pasaules čempionu smagajā svarā.

20 gadus un 145 dienas vecais Maiks Taisons profesionālajā ringā aizvadīja savu 28.cīņu! Pretī jauneklim stājās 32 gadus vecais Trevors Berbiks, kurš pie Pasaules boksa padomes titula bija ticis tā paša gada martā, pēc vienprātīga tiesnešu lēmuma uzvarot Pinklonu Tomasu.

Pret Taisonu Berbikam nenācā izturēt 12 raundus. Jau otrajā Trevors pēc vairākiem spēcīgiem Taisona sitieniem pa ķermeni un galvu nokrita uz ringa grīdas. Berbiks vairākas reizes mēģināja celties kājās, un beigās tas viņam arī izdevās, tomēr tiesnesis pamatoti cīņu apturēja – Dzelzs Maiks bija kļuvis par visu laiku jaunāko pasaules čempionu smagajā svarā.

Jau pēc nedēļas Maiks Taisons pēc 15 gadu pārtraukuma atgriezīsies profesionālajā ringā. Naktī uz 29.novembri pēc Latvijas laika Dzelzs Maiks cīnīsies ar vēl vienu boksa leģendu Roju Džounsu junioru.  Skaties cīņu ekskluzīvi Go3!