Nepārvarams naids – lai sasistu Makgregoru, Nurmagomedovs gatavs sēdēt cietumā

13 komentāri
Nepārvarams naids – lai sasistu Makgregoru, Nurmagomedovs gatavs sēdēt cietumā
AP/SCANPIX

UFC vieglā svara čempions Habibs Nurmagomedovs, nedēļu pirms cīņas ar Dastinu Porjē, turpina vārdu karu pret savu bijušo pretinieku Konoru Makgregoru.

Nurmagomedovs grib cīnīties ar 31 gadu veco īru un visu viņu komandu. Un, ja tas būs nepieciešams, arī uz ielas.

”Oktobrī (Nurmagomedovs uzvarēja Makgregoru 2018.gada oktobrī) mēs to nepabeidzām. Mums vajag viņu satriekt. Ne tikai viņu, visu viņa komandu. Pat, ja būs jādodas uz cietumu. Vieni būs slimnīcā, otri policijā, ” intervijā ESPN kareivīgi apgalvoja Nurmagomedovs.

Pēdējos gados Makgregors un Nurmagomedovs izmanto katru mazāko iespēju, lai noniecinātu savu pretinieku, vārdu karā bieži sitot zem jostas vietas.

Konors ir komentējis pretinieka dzimteni, reliģiskos uzskatus, sievas izskatu. Habibs nekautrējas atgādināt par katru Makgregora izlēcienu, dzeršanas paradumiem.

Pēdējā Makgregora skandālā, kurā īrs Dublinas bārā iesitis par sevi krietni vecākam vīrietim, Habibs, protams, neatteicās komentēt situāciju: ”Šiem cilvēkiem [attiecināts uz Makgregoru] vajadzētu doties uz cietumu. Es jums saku – šim vīrietim nav klases, nav respekta. Šis ir ļoti slikti sportam. Dažas lietas, ko viņš dara, ir labas sportam, bet šobrīd viņš ir bez prāta. Es nesaprotu, kā tu vari iesist vecākam cilvēkam.”

Par incidentu abu sportistu savstarpējā cīņā Makgregors un Nurmagomedovs saņēma diskvalifikācijas. Habibs pēc uzvaras pār Makgregoru ielēca fanu pūlī un uzsāka kautiņu ar vienu no Īrijas sportista treneriem, kā rezultātā iejaucās policija un sākās nekārtības. Policija par iesaistīšanos kautiņā arestēja trīs Nurmagomedovs komandas pārstāvjus.