Nedaudz negaidīti mierīgā gaisotnē aizritējusi Makgregora un Seronī cīņas preses konference

1 komentārs
Nedaudz negaidīti mierīgā gaisotnē aizritējusi Makgregora un Seronī cīņas preses konference
AP/SCANPIX

Ļoti mierīgā un cieņpilnā gaisotnē ASV pilsētā Lasvegasā aizvadīta ”Ultimate Fighting Championship” preses konference pirms sestdien gaidāmā ”UFC 246” cīņu šova.

Tajā galvenā cīņa norisināsies starp īru MMA superzvaigzni Konoru Makgregoru un visu laiku uzvarām bagātāko UFC cīkstoni Donaldu ”Kovboju” Seronī.

Preses konferencē abi cīkstoņi izrādīja savstarpēju respektu, vairākas reizes paspieda viens otram roku, pat izteica komplimentus.

Par spīti mierīgajai gaisotnei par savu uzvaru cīņā visai pārliecināts bija īrs Makgregors, sakot, ka viņam Seronī cīņas stils esot ļoti labi lasāms, tādēļ lielas problēmas nesagādās. Uz to pats Seronī ar liekām prognozēm nedalījās, vien sakot, ka visu ”redzēsim sestdien”.

Šāda konference ar abu cīkstoņu dalību ir visai neparasta parādība, kaut vai ņemot vērā 2015. gada domstarpības abu starpā, turklāt tieši šī bija pēdējā reize, abiem cīkstoņiem tiekoties.

2020. gada konferencē šis gadījums tika pieminēts, uzsverot, ka, ja cīņa notiktu tad, abu attieksme vienam pret otru droši vien būtu pilnīgi citāda.