Miočičs pret Kormjē 3 – katrs īsts MMA fans svētdienas rītā būs pielīmēts pie TV ekrāna

0 Komentāru
Miočičs pret Kormjē 3 – katrs īsts MMA fans svētdienas rītā būs pielīmēts pie TV ekrāna
UFC

Naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika par UFC smagā svara čempiona titulu trešo reizi cīnīsies amerikāņi Stipe Miočičs un Daniels Kormjē.

Tā būs neticama cīņa, kas interesanta ne tikai cīņas mākslas faniem. Labākie smagsvari uz planētas – amerikāņi Stipe Miočičs un Daniels Kormjē cīnīsies par UFC smagā svara čempiona jostu.

UFC smagā svara čempions (līdz 120,2 kg) ir Miočičs, bet Kormjē rangā ieņem nākamo vietu. Šis būs trešais duelis starp abiem visaugstākā līmeņa cīnītājiem. Savstarpējos dueļos katrs līdz šim izcīnījis pa vienai uzvarai. 2018.gada jūlijā Kormjē jau pirmajā raundā aizsūtīja Miočiču nokautā un tika pie čempiona jostas. Pagājušā gada augustā Miocičs atkārtotajā cīņā savu titulu atguva. Viņš uzvarēja ar tehnisko nokautu ceturtajā raundā.

37 gadus vecais, 193 cm garais (izstieptu roku garums 203 cm) un 105 kg smagais Stipe Miocičs MMA izcīnījis 19 uzvaras piedzīvojis trīs zaudējumus. Viņš triumfējis septiņās no pēdējām astoņām cīņām. Miočičs ir vienīgais smagsvars UFC vēsturē, kurš trīs reizes aizstāvējis čempionu titulu šajā svara klasē. Tas bija Kormjē, kurš viņam liedza to izdarīt ceturto reizi pēc kārtas. Pirmoreiz Stipe kļuva par čempionu smagsvara kategorijā 2016. gadā. Starp citu, MMA superzvaigzne ne tikai cīnās būrī, bet arī darbojas kā ugunsdzēsēju palīgs. Pabeidzot karjeru, viņš plāno strādāt par ugunsdzēsēju. Stipe pietiekami nopietni ir trenējies arī beisbolā un futbolā.

41 gadu vecais, 180 cm garais (izstieptu roku garums 184 cm) un 114 kg smagais Kormjē solījis pēc šīs cīņas beigt savu MMA karjeru. Oktagonā Daniels uzvarējis 22 reizes un piedzīvojis tikai divus zaudējumus. Kormjē pārstāvēja ASV 2004. un 2008. gada olimpiskajās spēlēs. Daniels izcīnījis bronzu 2007. gada pasaules čempionātā un 2005. gada Pasaules kausa izcīņā. UFC būrī viņš bija ne tikai smagā svara, bet arī pussmagā svara (līdz 93 kg) čempions. Viņš ir otrais cīnītājs UFC vēsturē, kurš vienlaikus bija čempions divās svara klasēs.

Toms Didriksons, TV3 Sport komentētājs:

“Katrs īsts MMA fans svētdienas rītā būs pielīmēts pie TV ekrāna, jo trešo reizi cīnīsies divi no labākajiem smagsvariem, kādi jebkad UFC ir bijuši. Šo cīņu nevajag palaist garām, jo šī, iespējams, ir pēdējā reize, kad mēs redzēsim Danielu Kormjē. Arī Miočičam jau ir 37 gadi un ir ne reizi vien ieminējies par cimdu pakāršanu uz nagliņas.

Pirmajā cīņā Kormjē izdevās ievilināt Miočiču boksēt tuvā distancē un jau pirmajā raundā, ar īsu labo sitienu nolika Miočiču uz dēļiem.

Otrā cīņa jau bija citādāka. Miočičam bieži trāpīja, bet viņš bija daudz nomērītāks, mierīgāks savā sitienu apmaiņas manierē. Kormjē bija priekšā Miočičam līdz ceturtajam raundam, bet tad notika kaut kas, kas parāda, cik ļoti Miočičs ir spējīgs adaptēties šādās situācijās. Stipe sāka ceturto raundu sodot Kormjē ķermeni ar kreisajiem āķiem. Pēc vienpadsmitā sitiena un atlikušām 60 sekundēm, Kormjē bija nolaidis savu aizsardzību un Miočičs atkorķēja spēcīgu labo sitienu galvā, kas arī bija beigu sākums Danielam Kormjē.

Esmu pārliecināts, ka mūs sagaida vēl viena aizraujoša cīņa. Kormjē pats ir minējis, ka vēlas atgriezties pie savas bāzes – brīvās cīņas. Vai tas viņam izdosies piecu raundu garumā? Grūti teikt, bet tā ir vēl viena lieta par kuru Miočičam uztraukties. Visticamāk, ka redzēsim vēl vienu cīņu, kur abi cīkstoņi lielāko daļu cīņas pavada stāvot kājas, apmainoties ar sitieniem.

Šī cīņa var aiziet jebkurā virzienā, tieši tādēļ to nevar palaist garām.”

UFC cīņas kanālā TV3 Sport un Go3:

·     Svētdien, 16.augustā, 05:00 UFC. S.Miočičs pret D.Kormjē

0 Komentāru

Jaunākie cīņu sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

UFC cīņu rekordists Millers ar skaistu sitienu nokautē Gonzalezu

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

Briedis: Nekur nav tik labi kā mājās

UFC galvenajā cīņā Smits vispirms uzliek Spanu uz skrituļslidām un pēc brīža izcīna uzvaru ar žņaugšanas paņēmienu

''UFC Vegas40'' pasīvā vakara galvenajā cīņā Dumonta uzvar Ladu

Landvērs pārsteidz Kleinu un ar žņaugšanas paņēmienu izcīna savu otro UFC uzvaru

Volkanovskis izvairās no vairākiem bīstamiem žņaugšanas mēģinājumiem, uzvar Ortegu un saglabā čempiona jostu

UFC Cīņu vakara galvenajā duelī Santušs uzvar Vokeru