Makgregors: Nurmagomedovs var bēgt, taču viņš nenoslēpsies

2 komentāri
Makgregors: Nurmagomedovs var bēgt, taču viņš nenoslēpsies
SPUTNIK/SCANPIX

Skandalozais īru cīkstonis Konors Makgregors uzskata, ka Habibam Nurmagomedovam neizdosies izbēgt no potenciālā revanša, jo visi vēlas to redzēt.

Kā zināms, abi slavenie cīkstoņi oktagonā tikās 2018.gada oktobrī, panākumu gūstot Nurmagomedovam. Cīņai sekoja pamatīgas nekārtības, par ko tika pieškirtas diskvalifikācijas.

“Viņš trīc, ” intervijā Themaclife.com skaidro Konors. “Viņš to nevēlās. Viņš mēģina izvairīties no zaudējuma. Es sajūtu mēslus. Viņš vienkārši baidās, tas arī viss. Visi grib revanšu, arī Dena Vaits (UFC prezidents) to grib. Viņš var bēgt, taču viņš nenoslēpsies. Ar nepacietību gaidu iespēju. ”

Tajā pašā laikā Nurmagomedova pārstāvji revanša iespēju joprojām noliedz. “Konors nav mūsu radarā, ” skaidro Nurmagomedova menedžeris Ali Abdelazizs. “Noprotu, ka viņš varētu zaudēt Kovbojam (Donaldam Seronī). Es uzskatu, ka viņš varētu zaudēt.”

Tāpat Abedelazizs izteica kritiku sajūsmai par Makgregora labo formu. “Viņš izskatās kā izpūsts balons. Viņš ir kultūrists (bodybuilder).”

Jau ziņots, ka Makgreogrs 18.janvārī atgriešanās cīņā spēkosies pret Donaldu Seronī, kamēr Nurmagomedovs aprīlī aizstāvēs vieglā svara titulu pret Toniju Fergusonu.

2 komentāri