Makgregors: Cīnīšos ar ikvienu no šiem muļķiem. Visiem viņiem. Man vienalga, ar kuru

Pievienot komentāru
Makgregors: Cīnīšos ar ikvienu no šiem muļķiem. Visiem viņiem. Man vienalga, ar kuru

Svētdienas rītā pēc Latvijas laika skandalozā MMA zvaigzne Konors Makgregors savā atgriešanās cīņā UFC 246 tikai 40 sekundēs ar tehnisko nokautu uzvarēja Donaldu Kovboju Seronī.

Makgregors pirms cīņas ar Seronī bija ievērojami mazāk bravūrīgs nekā lielāko karjeras daļu. Pat pirmscīņas svēršanās aizritēja negaidīti mierīgā atmosfērā.

Pēc pārliecinošās uzvaras pār Kovboju pasaule ieraudzīja un izdzirdēja veco labo Konoru. “Cīnīšos ar ikvienu no šiem muļķiem. Visiem viņiem. Man vienalga, ar kuru,” atkal bravūrīgs bija Makgregors.

“Ierakstiet manu vārdu vēstures grāmatā vēl vienu reizi. Par godu visiem cilvēkiem Īrijā. Par godu manai mammai,” pamatoti lepns bija Konors. Tagad viņam ir astoņas priekšlaicīgi pabeigtas cīņas. Tas ir trešais labākais rādītājas par 77 kg (170 mārciņas) vieglākiem cīnītājiem.

Iepriekš tika ziņots arī, ka Makgregors 2020. gadā varētu aizvadīt trīs cīņas – ar Seronī, Horhi Masvidālu un Habibu Nurmagomedovu. Nesaucot konkrētus uzvārdus, arī pēc uzvaras pār Kovboju Konors apliecināja, ka šogad gatavojas cīnīties vēl vismaz divas reizes.

View this post on Instagram

Surprise, surprise! @TheNotoriousMMA is BACK. 😤 #UFC246

A post shared by ufc (@ufc) on