Makgregors atgriešanās cīņā spēkosies ar 36 gadus veco “kovboju” Seroni

1 komentārs
Makgregors atgriešanās cīņā spēkosies ar 36 gadus veco “kovboju” Seroni
AFP/SCANPIX

Skandalozais īru cīkstonis Konors Makgregors (21-4) 18.janvārī Lasvegasā cīnīsies ar Donaldu Seroni (36-13), sporta medijam ESPN apstiprinājis UFC prezidents Dena Vaits.

Kā ESPN skaidroja Vaits, UFC veic noslēdzošās darbības, lai oficiāli paziņotu par cīņas aizvadīšanu “UFC 246” šova ietvaros “T-Mobile” arēnā Lasvegasā.

Duelis notiks pusvieglā svara kategorijā, kurā Makgregors aizvadījis divas cīņas 2016.gadā pret Neitu Diazu (zaudējums un uzvara). Kā zināms, īrs oktagonā nav devies kopš 2018.gada oktobra, kad skandalozā cīņā atzina Habiba Nurmagomedova pārākumu.

Lai gan marta beigās Makgregors paziņoja par karjeras noslēgšanu, cīkstonis oktobrī Maskavā sarīkoja īpašu preses konferenci, kurā apstiprināja savu atgriešanos.

Tikmēr Serone, kurš ir UFC rekordists izcīnītajās uzvarās (23) un cīņu priekšlaicīgā noslēgšanā (16), pēdējo cīņu aizvadīja septembrī, kurā jau pirmajā raundā piekāpās Džastinam Geičī .

Savā “Instagram” kontā Serone jau iepriekš publicēja ierakstus, kas norādīja par cīņas aizvadīšanu ar Makgregoru, savukārt pēc Vaita paziņojuma sportists publicēja attēlu ar Makgregora viskija “Proper Twelve” un “Budweiser” alus pudelēm.