Mairis Briedis: Kādreiz mana iesauka bija Traumatologs – tātad ringā tiksies divi dakteri

0 Komentāru
Mairis Briedis: Kādreiz mana iesauka bija Traumatologs – tātad ringā tiksies divi dakteri
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas finālisti pirmajā smagajā svarā latvietis Mairis Briedis un kubietis Juniers Dortikoss šodien Rīgā aizvadīja preses konferenci.

Mairis Briedis ar sev piemītošo korekto homoru atbildēja uz sava pretinieka izteikumiem par gaidāmo cīņu un arī viņa iesauku angļu valodā – “The KO Doctor”.

“Ceru, ka pretinieks ir spēcīgs, nevis tikai balamute. Ļoti nozīmīgi, ka cīņa būs Rīgā, bet tas man dod papildus smagumu uz pleciem. Kādreiz mana iesauka bija “Traumatologs”. Sanāk, ka ringā tiksies divi dakteri,” preses konferencē teica Briedis.

“Briedis un Dortikoss ir šā brīža divi labākie bokseri krūzeru svara kategorijā, divi divkārtējie pasaules čempioni. Un 21.martā notiks cīņa par vērtīgāko balvu šobrīd – Muhameda Ali vārdā nosaukto kausu. Latvija varēs būt lepna, ka Rīgā ir notikusi tāda cīņa,” mača nozīmi izcēla supersērijas promouters Kalle Zauerlands.

Briedis, kurš pagājušajā pirmdienā svinēja 35.dzimšanas dienu, profesionālā boksera karjerā izcīnījis 26 uzvaras, no kurām 19 bijušas ar nokautu, un cietis vienu zaudējumu WBSS pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Oleksandru Usiku.

Kubas bokseris Dortikoss, kurš 33.dzimšanas dienu svinēs 11.martā, izcīnījis 24 uzvaras, tikai divās no tām esot spiests ringā aizvadīt visus paredzētos raundus, un arī piedzīvojis vienu zaudējumu – nedēļu pēc Brieža zaudējuma Usikam kubietis Sočos otrā WBSS pusfinālā ar nokautu zaudēja krievam Muratam Gasijevam.

Šīs sezonas supersērijas abas pusfināla cīņas 2019.gada 15.jūnijā notika Rīgā. Vispirms finālā pēc panākuma pār ASV bokseri Endrū Tabiti iekļuva Dortikoss, bet drīz pēc tam skandalozā cīņā Briedis pārspēja Kšištofu Glovacki no Polijas.

0 Komentāru