Maiks Taisons: Ne Džošua, ne Usiks mani neuzveiktu, kad biju karjeras virsotnē

5 komentāri
Maiks Taisons: Ne Džošua, ne Usiks mani neuzveiktu, kad biju karjeras virsotnē
REUTERS/SCANPIX

Bijušais smagā svara pasaules čempions boksā Maiks Taisons savā ”Twitter” kontā kritiski izteicies par aizvadīto cīņu starp britu Džošua un ukraini Usiku.

Leģendārais ”dzelzs” Maiks izteicās, ka ar tādu sniegumu neviens no abiem puišiem nebūtu viņu uzveikuši, kad Taisons atradies karjeras zenītā.

Nereti arī boksā faniem labpatīk salīdzināt dažādu ēru cīkstoņus, piemēram, kurš uzvarētu Taisona un Džošua savstarpējā duelī. Pats Taisons, gan uzskata, ka nedz Usiks, nedz Džošua viņu uzveikt nespētu.

“Pēc Džošua un Usika cīņas noskatīšanās… Varbūt viņiem bija slikts vakars. Skatoties uz šo sniegumu, vai jums tiešām šķiet, ka viņi varētu mani uzvarēt, kad biju karjeras virsotnē?”

“Twitter” ieraksta komentāru sadaļā vairums fanu leģendārā boksera teiktajam piekrita. Tomēr epizodiski izskanēja uzvārds, kurš Dzelzs Maikam varētu sagādāt problēmas – Taisons Fjūrijs.

Tikmēr patreizējā boksa zvaigzne, Konors Benns, sarunā ar “IFL TV” izklāstīja iespējamos cīņu variantus, ar kuriem būtu iespējams pieveikt ukraiņu bokseri Oleksandru Usiku.

“Nezinu, kas notika, bet, manuprāt, Džošua taktika un stratēģija bija nepareiza. Viņš atļāva burvim izpildīt trikus. Usiks ir neticams bokseris, viņš, neskatoties uz svara kategorijām, manuprāt, ir labākais bokseris. Ja bija kāds vakars, kad Džošua bija jābūt agresīvam, tad šī bija tā reize,” norādīja Benns.

“Džošua jau no paša sākuma bija jāapliecina, ka viņš ir liels vīrs. Vienīgais veids, kā uzveikt Usiku, ir izdarīt lielu spiedienu. Usiku neviens nekad nenoboksēs. Negribas ticēt, ka Džošua īstenoja pirms cīņas apspriesto plānu. Viņam ir spēks, ātrums, prasmes un izpratne par boksu, lai ringā apstrādātu Usiku,” sacīja Benns.

Pirms tikšanās ar Džošua Usiks supersmagajā svarā aizvadīja divas cīņas, pēdējā no tām bija uzvara pār Dereku Čisoru. Benns uzskata, ka tieši Čisora parādīja sniegumu, ko nepieciešams atkārtot, lai uzveiktu Usiku.

“Čisora lieliski parādīja plānu kā uzveikt Usiku. Zinu, ka Čisora mēdz klinčā “uzgulties” pretiniekam. Varbūt AJ arī bija vairāk jāīsteno spēka boksera loma. Džošua jaunībā labāk noslēdza cīņas. Viņam bija šis slepkavas instinkts. Būs interesanti, kas notiks revanša cīņā,” nobeigumā nosprieda bokseris.

5 komentāri

Jaunākie cīņu sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

UFC galvenajā cīņā Smits vispirms uzliek Spanu uz skrituļslidām un pēc brīža izcīna uzvaru ar žņaugšanas paņēmienu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Volkanovskis izvairās no vairākiem bīstamiem žņaugšanas mēģinājumiem, uzvar Ortegu un saglabā čempiona jostu

Gaidot UFC Smita un Spana cīņu – Supermens nokautē bijušo rīdzinieku Cirkunovu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

UFC Cīņu vakara galvenajā duelī Santušs uzvar Vokeru

Ernandess UFC būrī spēcīgi trāpa pa žokli un pēc brīža nokautē Brīdenu

UFC dāmu duelī Ševčenko nokautē Mērfiju un saglabā savu čempiones jostu

Smits pēc uzvaras UFC būrī: Pie velna jūs visus, es nebaidos ne no viena

Briedis: Nekur nav tik labi kā mājās

Cirkunovs UFC būrī ar dalītu tiesnešu lēmumu zaudē polim Jotko