Maiks Taisons dod Vailderam vērtīgu padomu, kā trešajā cīņā pievarēt Fjūriju

Pievienot komentāru
Maiks Taisons dod Vailderam vērtīgu padomu, kā trešajā cīņā pievarēt Fjūriju
EPA/SCANPIX

Bijušais smagā svara pasaules čempions boksā Maiks Taisons nolēmis padalīties ar savām gudrībām, sniedzot padomu savam amerikāņu tautietim Deontejam Vailderam trešajai cīņai ar britu Taisonu Fjūriju.

Izteikumus kā jau liela daļa sportistu un populāru personību kopumā sniedzis sociālajos tīklos (šajā gadījumā ”Instagram”): ”Klausieties, Vailders otrajā duelī necīnījās tā, kā viņš to darīja pirmajā. Pirmajā duelī viņam bija pārliecība, ka viņš varētu uzvarēt, savukārt otrajā viņš izskatījās teju bez jebkādas kaisles, viņā iekšā nebija nekāda dzīvīguma.”

”Tomēr vienmēr ir iespēja…  Tas viss atkarīgs no tā, cik daudz tu gribi ieguldīt sevi tajā, ko dari. Ja viņš veltīs savu dzīvi uzvarai šajā kaujā, jebkas var notikt. Deontejs Vailders vēl arvien var nopelnīt ļoti daudz naudas, viņam nevajadzētu būtu noskumušam vai bez motivācijas. Viņam vajadzētu turpināt un cīnīties ar kaisli un pārliecību.”

”Ir sajūta, ka viņš varētu būt padevies: ”Ak Dievs, mana dzīve ir beigusies. Es nopelnīju 90 miljonus dolāru. Ak Dievs, es gribu nomirt.” Pieaudz! Turpini šo darīt, līdz tas tiešām būs cauri.”

Tāpat visu laiku jaunākais boksa smagā svara čempions Maiks Taisons slavēja Fjūrija sniegumu: ”Viņa tēvs nosauca Taisonu par godu man. Kā tas vispār ir iespējams – tu nosauc savu bērnu smagsvara čempiona vārdā un viņš kļūst par tādu? Viņš vienkārši gribēja, lai dēls patiešām izaug skarbs.”

”Fjūrijs ir tiešām citāds – 2 metri un 6 centimetri, bet ļoti ātrs. Viņš ir īsts bokseris, vēlu viņam visu to labāko!”