Leģendārais bokss: Maiks Taisons pret Roju Džounsu jau šonakt Losandželosā un Go3

Pievienot komentāru
Leģendārais bokss: Maiks Taisons pret Roju Džounsu jau šonakt Losandželosā un Go3

Naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika Go3 ekskluzīvi tiešraidē translēs savulaik nepārspējamā un skandalozā Maika Taisona atgriešanos boksa ringā, kur Dzelzs Maiks cīnīsies ar vēl vienu boksa leģendu Roju Džounsu junioru.

Bijušais absolītais pasaules čemions smagajā svarā Maiks Taisons jau šajā nedēļas nogalē atgriezīsies ringā un cīnīsies ar citu boksa leģendu – savu tautieti Roju Džounsu junioru. Ilgi gaidītā cīņa naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika notiks “Staples Center” arēnā Losandželosā. Skatītāji Latvijā Taisona un Džounsa dueli varēs vērot video satura platformā Go3.

Pirms vakara galvenā notikuma būs iespēja redzēt vēl vairākas iespaidīgas cīņas. Amerikāņu sociālo mediju zvaigzne Džeiks Pols stāsies pretī bijušajam NBA spēlētājam un trīskārtējam NBA Slam Dunk konkursu uzvarētājam Neitam Robinsonam. Bijušais pasaules čempions divās svara kategorijās Badū Džeks cīnīsies ar Bleiku Makernanu un profesionālais bokseris un You Tube zvaigznes KSI treneris Vidals Railijs ringā tiksies ar bokseri un MMA cīkstoni Rašadu Kolteru. Vakaru neaizmirstamu sola padarīt arī skatuves zvaigznes DaBaby, Lils Veins, Montana, Vizs Halifa, YG un Ne-Yo.

Maiks Taisons pret Roju Džounsu. Skaties cīņu ekskluzīvi Go3!

54 gadus vecais Maiks Taisons savu pēdējo profesionālo cīņu aizvadīja 2005. gada jūnijā, zaudējot īram Kevinam Makbraidam. Iespējams skaļākā Dzelzs Maika karjeras epizode ir 1997.gadā atkārtotajā cīņā ar Evanderu Holifīldu pretiniekam nokostais auss gabals.

51 gadu vecais Rojs Džounss juniors bijis pasaules čempions četrās dažādās svara kategorijās. 1988. gada Seulas olimpisko spēļu finālā vienā no lielākajiem skandāliem sporta vēsturē tiesneši atdeva uzvaru mājniekam Sihunam Parkam. Nebūs pārspīlēti teikt, ka Džounss sita savu pretinieku trīs raundus, kas netraucēja tiesnešiem par uzvarētāju pasludināt Parku. Pateicoties skandālam, olimpiskajās spēlēs tika izmainīta punktu skaitīšanas sistēma.

Taisons un Džonss cīnīsies 8 raundus, katru pa 2 minūtēm. Šādu cīņu nerakstīts likums ir izvairīšanās no nokautiem. Tomēr šoreiz abi bokseri ir piekrituši iet līdz galam, kas nozīmē iespēju kādam no leģendārajiem bokseriem tikt nokautētam.

Bokss video satura platformā Go3:

·     Svētdien, 29.novembrī, 03:00 Maiks Taisons –  Rojs Džounss