Latvijā ierobežo publiskos pasākumus; apdraudēta arī Brieža – Dortikosa cīņas norise

1 komentārs
Latvijā ierobežo publiskos pasākumus; apdraudēta arī Brieža – Dortikosa cīņas norise
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Pēc jaunajiem Latvijas valdības ieviestajiem drošības pasākumiem saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību, ir apdraudēta Maira Brieža – Juniera Dortikosa Pasaules boksa supersērijas fināla cīņas norise.

Saistībā Covid-19 vīrusa izplatību Latvijā līdz Lieldienām izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot virkni stingru ierobežojošu pasākumu, ceturtdien pēc valdības ārkārtas sēdes paziņoja amatpersonas.

Ārkārtējā situācija ir spēkā no lēmuma pieņemšanas brīža līdz šī gada 14.aprīlim ar mērķi šajā laikā ierobežot Covid-19 izplatību.

Ar 13.martu atcelti un aizliegti visi publiskie pasākumi, sapulces, gājieni un piketi virs 200 cilvēkiem.

Raimonds Zeps
Maira Brieža menedžeris

Sabiedrības veselība stāv pāri jebkādām izklaides vai biznesa interesēm. Līdz ar to arī mēs pilnībā respektējam atbildīgo iestāžu un cilvēku pieņemtos lēmumus. Mēs neesam veselības spēciālisti. Mēs nodarbojamies ar sporta notikumu organizēšanu. Līdz ar to arī mēs pēdējās divas nedēļas esam monitorējuši situāciju un paļāvušies uz speciālistu atzinumiem šāda veida pasākumu organizēšanā. Ņemot vērā, ka jau pirmā mēneša laikā tika pārdoti septiņi tūkstoši biļešu, un šobrīd pārdoto biļešu skaits ir vēl lielāks, skaidrs, ka mēs nevaram izvēlēties tos 200 no visiem biļešu īpašniekiem, kas apmeklētu cīņu. Līdz ar to ticamākās ir divas iespējas – aizvadīt cīņu pie tukšām tribīnēm vai to pārcelt uz vēlāku. Šāds lēmums varētu tikt pieņemts tuvākajā laikā. Šobrīd pie tā kopā ar supersērijas organizētājiem strādājam.

Supersērijas otrās sezonas fināla cīņa 1.smagajā svarā starp Mairi Briedi un Junieru Dortikosu “Arēnā Rīga” paredzēta 21.martā.