Lasvegasas oktagonā par uzvaru UFC vidējā svara duelī cīnīsies Kanonīrs un Gastelums

0 Komentāru
Lasvegasas oktagonā par uzvaru UFC vidējā svara duelī cīnīsies Kanonīrs un Gastelums
UFC

Naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika Lasvegasas APEX oktagonā Džareds Kanonīrs un Kelvins Gastelums aizvadīs UFC vidējā svara cīņu.

Lasvegasas APEX oktagonā tiksies divi augsta līmeņa UFC cīnītāji – amerikānis Džareds Kanonīrs un viņa tautietis Kelvins Gastelums, kuri UFC vidējā svara rangā ieņem attiecīgi trešo un devīto vietu.

37 gadus vecais un 180 cm garais Džareds Kanonīrs no pēdējām četrām cīņām ir uzvarējis trijās. Tomēr pagājušajā reizē, 2020. gada oktobrī, viņš piekāpās austrālietim Robertam Vitakeram. Pēc cīņas Džareds paziņoja, ka viņam pirmajā raundā salauzta roka, un atlikušajā cīņā viņš cīnījās savainots.

Kanonīram MMA būrī ir 13 uzvaras (9 ar nokautu) un 5 zaudējumi. Visi pieci zaudējumi piedzīvoti cīnoties zem UFC karoga. Savu MMA karjeru viņš sāka ar septiņām uzvarām pēc kārtas. ASV sportists 2018. gadā pārcēlās uz vidējā svara kategoriju. Pirms tam viņš cīnījās pussmagajā svarā. Kanonīram bija paredzēts cīnīties ar Paulu Koštu, taču brazīlietis paziņoja, ka cīņas detaļas nav pilnībā saskaņotas un no dueļa atteicās. Brazīlieša vietu ieņēma Kanonīra tautietis Gastelums.

29 gadus vecajam un 175 cm garajam meksikāņu izcelsmes amerikānim Kelvinam Gastelumam pēdējā cīņā, tāpat kā viņa nākamajam pretiniekam, nācās piekāpties Vitakeram. Tas notika šī gada aprīlī. Amerikānis uzvarējis tikai vienā no pēdējām četrām cīņām.

Kelvins MMA būrī ir izcīnījis 16 uzvaras (6 ar nokautu) un piedzīvojis 7 zaudējumus. Oktagonā Gastelums vēl ne reizi nav nokautēts – pieci zaudējumi piedzīvoti ar tiesnešu lēmumu un divi pēc padošanās. Lai arī astoņus gadus jaunāks par Kanonīru, Gastelumam ir lielāka pieredze UFC cīņās. Šai organizācijai Kelvins pievienojās 2013. gadā, bet viņa pretinieks divus gadus vēlēk. 2019. gada aprīlī Gastelums cīnījās par pagaidu čempiona titulu, bet zaudēja nigērietim Izraelam Adesanjam, kurš arī šobrīd ir vidējā svara čempiona jostas īpašnieks. 2017. gadā Kelvins par marihuānas lietošanu tika diskvalificēts uz trim mēnešiem.

UFC cīņas kanālā TV3 Sport un Go3:

·     Svētdien, 22.augustā, 05:00 UFC. Džareds Kanonīrs pret Kelvinu Gastelumu

0 Komentāru