Laimīgs Brieža fans tiek pie boksera cimdiem, simtiem citu – pie autogrāfa

Pievienot komentāru
Laimīgs Brieža fans tiek pie boksera cimdiem, simtiem citu – pie autogrāfa

Otrdienas vakarā simtiem Maira Brieža līdzjutēju pulcējās tirdzniecības centrā ”Domina”, lai satiktu boksa čempionu – nofotografētos, saņemtu autogrāfu un piedalītos īpašajā loterijā ar Brieža boksa cimdiem galvenajā balvā!

”Latvieši ir stipra tauta! Tā mani iedvesmo un atbalsta,” uzsver Mairis, kurš labprāt tiekas ar saviem līdzjutējiem. Pasākuma laikā Maira Brieža faniem bija iespēja klātienē apskatīt čempiona jostas: WBC Diamond un nupat kā iegūto WBO čempiona jostu.

Kamēr liela rinda veidojās, lai saņemtu čempiona autogrāfu un kopīgi nofotografētos, liels interesentu loks pulcējās ap boksa aparātu, lai pārbaudītu sava sitiena spēku un piedalītos loterijā ar Maira Brieža boksa cimdiem galvenajā balvā. Spēka pārbaudē, kurā galvenais bija piedalīties, savu sitienu boksa aparātā izmēģināja gan puiši, kuriem šī noteikti nebija pirmā saskarsme ar boksa aparātu, gan bērni un drosmīgākās dāmas, kuras pēc sitiena saņēma klātesošo puišu aplausus. Sitiens boksa aparātā garantēja dalību loterijā.

Pasākuma kulminācijā Mairis izlozēja četrus veiksminiekus, kuri balvā saņēma cepuri no sportista oficiālās kolekcijas, kā arī laimīgo lozi ar galvenās balvas – Maira Brieža boksa cimdu – ieguvēju. Ar šiem boksa cimdiem Latvijas boksa zvaigzne gatavojās savai nesenajai cīņai pret poļu bokseri Krištofu Glovacki. Lai tie nes veiksmi un iedvesmo šo cimdu jauno īpašnieku!

Mairis sniedza autogrāfus un fotografējās ar līdzjutējiem teju divu stundu garumā. Arī pēc pasākuma beigām cilvēki pulcējās pie boksa aparāta, lai uztrenētu savu sitienu. Pirms došanās prom, mūsu boksa čempions Mairis Briedis parakstīja lielo plakātu, kurš t/c Domina Shopping centrālajā laukmā būs apskatāms līdz pat 8. augustam.