Konors Makgregors beidzot paskaidrojis savu lēmumu par ”karjeras beigšanu” UFC; atklāj, ka plāno atgriezties

Pievienot komentāru
Konors Makgregors beidzot paskaidrojis savu lēmumu par ”karjeras beigšanu” UFC; atklāj, ka plāno atgriezties
PA WIRE/PA IMAGES/SCANPIX

Īru UFC cīkstonis Konors Makgregors, kurš šā gada 26. martā paziņoja par aiziešanu no UFC, beidzot paskaidrojis šādu izteikumu iemeslus un atklājis, ka plāno atgriezties oktagonā.

Makgregors intervijā ar ESPN izteicies: ”Jūs nesaprotat lietas, kas notiek aizkadrā. Dažreiz man vienkārši nepieciešams ieturēt distanci, tomēr pēc tam saprotu, ka esmu pārsteidzies.”

Īru cīkstonis nav aizvadījis oficiālas cīņas kopš pagājušā gada oktobra, kad viņš piekāpās krievu cīkstonim Habibam Nurmagomedovam. Pirms šīs cīņas Makgregors esot pēdu salauzis.

”Mana pēda bija kā balons, kad es aizvadīju to cīņu. Man ir video materiāli no treniņnometnes pirms cīņas, es salauzu pēdu trīs nedēļas pirms tam,” Makgregors skaidro situāciju.

Sportists atklāja, ka gatavojās atgriešanās vēl vienai cīņai, tomēr sparingojot salauza roku: ”Es gatavojos cīņai jūlija beigās Ņujorkā ”Madison Square Garden”, es biju uz ļoti laba ceļa.”

”Es nokļūstu šādās pozīcijās un tad: ”Bum!” Neliela novirze un atkal viss jāceļ no jauna. Tāda vienkārši ir dzīve, kurā šobrīd esmu. Man vajag to atzīt, saprast un mācīties, lai tas nenotiktu vēlreiz.”