”Ja Makgregors to grib, Maskava gaida!” Habiba tēvs dod mājienu par Makgregora-Nurmagomedova revanšu

Pievienot komentāru
”Ja Makgregors to grib, Maskava gaida!” Habiba tēvs dod mājienu par Makgregora-Nurmagomedova revanšu
TASS/SCANPIX

UFC vieglā svara čempiona Habiba Nurmagomedova tēvs Abdulmanaps intervijā izteicies, ka viņa dēls, par spīti iepriekšējiem izteikumiem, varētu būt ieinteresēts atkārtotā cīņā ar īru Konoru Makgregoru.

”Ja Makgregors to vēlas, Maskava viņu gaida. Viņš reiz teica, ka viņam šeit [Maskavā] esot vairāk fanu nekā Habibam. Mēs viņu gribam uzņemt Maskavā, viņš ir laipni lūgts, un mēs viņu gaidām,” izteicās Abdulmanaps Nurmagomedovs.

Tas, ka Makgregors vēlas revanšu, viņa izteikumos bijis noprotams skaidri, šķērslis revanšam no abām iesaistītajām pusēm vienmēr bijis Habibs, tomēr, ja viņa tēva vārdi ir patiesi, tad atkārtotai cīņai vajadzētu notikt.

2018. gada oktobrī Habibs Nurmagomedovs ceturtajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu pārspēja Makgregoru, kļūstot par UFC čempionu vieglajā svarā.

Nurmagomedova tēvs Abdulmanaps turpināja, ka pirms cīņas ar Makgregoru Habibam būšot jācīnās ar amerikāni Toniju Fergusonu. Kā vienu no cīņas iespējamajām vietām cīkstoņa tēvs izcēla vienu no pasaulē slavenākajām arēnām ”Madison Square Garden” Ņujorkā.