Interneta slavenība Džeiks Pols boksa mačā uzvar bijušo UFC čempionu Vudliju

1 komentārs
Interneta slavenība Džeiks Pols boksa mačā uzvar bijušo UFC čempionu Vudliju
AFP/SCANPIX

Džeiks Pols pirmo reizi savā boksa karjerā piedzīvoja cīņas nobeigumu ar dalītu tiesnešu lēmumu, Klīvlendā gūstot uzvaru pār bijušo UFC cīkstoni Taironu Vudliju.

24 gadus vecais ”jūtūberis” Pols ceturtajā raundā saņēma spēcīgu Vudlija sitienu, kas Džeikam lika iekrist virvēs, bet viņš spēja piecelties un cīņu turpināt.

Pols, kurš iepriekšējās četrās cīņās bija uzvarējis divu raundu laikā, šonakt pēc dalīta tiesnešu lēmuma bija pārāks pēc punktiem- 77:75, 75:77, 78:74.

Pirms tam vairākkārtīgi Polu uz boksa maču bija izaicinājis Taisona Fjūrija brālis Tomijs, kurš šonakt arī piedalījās šajā cīņu šovā.

Tomija Fjūrija cerības cīnīties ar Polu pastiprināja uzvara pār ASV jaunpienācēju Entoniju Teiloru, Pola sparinga partneri.

”Ļaujam tam notikt, Džeik. Es savu esmu izdarījis, tu savu arī,” sacīja Fjūrijs pēc uzvaras ar vienprātīgu tiesnešu lēmumu.

“Viņam vajadzētu būt pietiekami viegli, es kopā ar viņa sparinga partneri izgāju četros raundos. Es esmu septiņu cīņu iesācējs šajā sportā.”

Tikmēr Vudlijs nebija mierā ar tiesnešu lēmumu un uzreiz pēc cīņas izteicās, ka vēlas revanšu, jo uzskata, ka tieši viņš bija pelnījis uzvaru šajā cīņā. Uz to Pols atbildēja, lai Vudlijs uz kājas uztetovē ”Es mīlu Džeiku Polu” un tad viņš ir gatavs revanša cīņai.

Cīņa notika svara kategorijā līdz 190 mārciņām jeb 86,2 kilogramiem – tik lielā svara kategorijā Vudlijs cīnījās pirmoreiz.
1 komentārs