Interneta, iespējams, visu laiku lielākajā pasākumā ”jūtuberis” KSI boksa mačā pieveic Loganu Polu

1 komentārs
Interneta, iespējams, visu laiku lielākajā pasākumā ”jūtuberis” KSI boksa mačā pieveic Loganu Polu
AFP/SCANPIX

Miljonu priekšā savu revanša cīņu aizvadījuši sociālās vietnes ”YouTube” zvaigznes KSI un Logans Pols. Uzvara cīņā pēc dalīta tiesnešu lēmuma piešķirta britam KSI.

24 gadus vecais Pols un 26 gadus vecais KSI boksa ringā pirmo reizi tikās 2018. gada augustā, kad abu interneta zvaigžņu starpā tika pasludināts neizšķirts. Šoreiz gan viss tika pacelts nākamajā līmenī, un abi ”jūtuberi” cīnījās kā profesionāļi, nevis amatieri.

Gādību par cīņas organizēšanu uzņēmās viens no pasaulē slavenākajiem boksa promoteriem Edijs Herns, uz kuru daudzi pēc šāda lēmuma pieņemšanas skatījās ”šķībi”. Taču ne pats boksa mačs, ne Herna nopelnītā naudas summa neliek vilties.

Uzvaru KSI pār amerikāni Polu nopelnīja ar tiesnešu lēmumu pēc sešu raundu cīņas: 57-54, 56-55, 55-56. Polam cīņas laikā tika atņemti divi punkti par pretrunīgu sitienu pa pretinieka pakausi, kas tad beigās arī izrādījās liktenīgais cīņas moments un atnesa nigēriešu izcelsmes britam uzvaru.

Par to, vai šim duelim vajadzētu arī trešo cīņu Pola un KSI domas atšķiras: britam uzskatot, ka viņam jāvirzās pie nākamās lietas, kamēr Pols ir apņēmības gatavs tiesnešu lēmumu par atņemtajiem punktiem apelēt un izsacījies, ka ir gatavs cīnīties vēlreiz.

Lai gan visa procesa garumā ”jūtuberu” starpā valdīja liels naids, pēc rezultātu paziņošanas viņi paspieda viens otram roku, paužot cieņu pret katra ieguldīto darbu.