Iepazīsties – UFC Abū Dabī Cīņu salas oktagona karstā meitene Reda Delakrusa

Pievienot komentāru
Iepazīsties – UFC Abū Dabī Cīņu salas oktagona karstā meitene Reda Delakrusa
INSTAGRAM

Filipīnās dzimusī Reda Delakrusa ir viena no UFC karstākajām oktagona meitenēm, kas kopā ar cīkstoņiem ir kopā Abū Dabī Cīņu salā.

Iespējams, pasaulē pazīstamākā UFC oktagona meitene Ariannija Seleste gatavojas kļūt par māmiņu, un uz lielās skatuves parādās jaunas meitenes.

27 gadus vecā Reda Delakrusa pirms pieciem gadiem uzvarēja pirmajā UFC Āzijas oktagona meiteņu atlasē, kas vienā mirklī izmainīja visu viņas dzīvi.

Piedzimusi Filipīnu bijušajā galvaspilsētā Kesonsitijā, Reda īstenojusi mammas sapņus par modeles karjeru. Nākamā UFC oktagona skaistule Manilā sāka studēt tūrisma menedžmentu. Jau šajā laikā FHM Redu iekļāva savos pasaules seksīgāko sieviešu sarakstos.

Delakrusas fitnesa treneris ieteica jaunajai sievietei pieteikties UFC oktagonu meiteņu atlasē. Reda jau tobrīd bija liela organizācijas un arī Ariannijas Selestes fane. Atlasē bija pieteikušās ļoti daudz meiteņu, un Redai nebija lielu cerību par veiksmīgu atlases iznākumu.

Tomēr sekoja iekļūšana TOP 20, TOP 10, TOP 5, un lielajā finālā Reda uzvarēja arī fanu balsojumā.

Sekoja līgums ar UFC un pilnīgi jauna pasaule. Jau strādājot Sidnejā, jaunā oktagona meitene apvienoja darbu birojā ar atrašanos starmešu gaismā UFC pasaulē.

Šobrīd Redai seko milzīgs fanu skaits – 355 tūkstoši instagramā un 2,5 miljoni feisbukā. Seko ar seksīgās austrāliešu filipīnietes gaitām Abū Dabī Cīņu salā.

View this post on Instagram

@ufc back in the octagon, live on ESPN #UFCFightIsland1 #InAbuDhabi @jeffbottari 📸

A post shared by Red Dela Cruz U͟F͟C͟® (@red_delacruz) on