Hols pret Striklendu – UFC būrī tiksies trīs gadus nezaudējuši cīnītāji

0 Komentāru
Hols pret Striklendu – UFC būrī tiksies trīs gadus nezaudējuši cīnītāji
UFC

Naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika Lasvegasas APEX oktagonā Juraija Hols vidējā svara cīņā tiksies ar Šonu Striklendu.

Abi cīnītāji izcīnījuši četras uzvaras pēc kārtas, zaudējuma rūgtumu nepazīstot jau vairāk kā trīs gadus. 2018.gadā abi piekāpās brazīliešiem – Juraija Hols Paulu Kostam un Šons Striklends Elizeu duš Santušam.

36 gadus vecais un 183 cm garais Juraija Hols ir dzimis Jamaikā. Viņš ir triumfējis pēdējās četrās cīņās. Aprīlī Juraija 17 sekundēs pieveica Krisu Veidmenu, kuram cīņa beidzās pēc kājas savainojuma. Hols pēdējo zaudējumu piedzīvoja 2018.gada jūlijā, kad otrajā raundā ar tehnisko nokautu atzina brazīlieša Paulu Kostas pārākumu. Hols MMA būrī izcīnījis 17 uzvaras (13 ar nokautu) un piedzīvojis 9 zaudējumus. UFC vidējā svara rangā viņš ir astotais. Juraija ir bijušais kikbokseris un Kyokushin  karatē melnās jostas īpašnieks. Jamaikietis pārcēlās uz ASV 13 gadu vecumā un pēc trīs gadiem sāka nodarboties ar cīņu sportu. Tas bija saistīts ar faktu, ka citi bērni viņu skolā pastāvīgi izmantoja.

Arī 30 gadus vecais un 185 cm garais Šons Striklends uzvarējis četrās pēdējās cīņās. Šī gada maijā Šons uzvarēja poli Kšištofu Jotko. Pēdējo zaudējumus Striklends  piedzīvoja 2018. gada maijā. Viņš zaudēja brazīlietim Elizeu duš Santušam. 2017.gadā amerikānis cīnījās ar slaveno nigērieti Kamaru Usmanu, kurš šobrīd ir pusvidējā svara čempiona jostas īpašnieks. Šons izturēja visus trīs raundus un piekāpās ar vienpprātīgu tiesnešu lēmumu. Striklends UFC vidējā svara rangā ieņem 11.vietu.

2018. gadā Striklends cieta ceļu satiksmes negadījumā, kad viņa vadītajam motociklam uztriecās automašīna. Šons guva vairākus ievainojumus un viņam bija nepieciešama ceļa operācija. Šī iemesla dēļ Šons palika bez cīņām UFC būrī gandrīz pilnus divus gadus.

UFC cīņas kanālā TV3 Sport un Go3:

·     Svētdien, 1.augustā, 04:00 UFC. Juraija Hols pret Šonu Striklendu

0 Komentāru