Habibs par revanšu ar Makgregoru: 100 miljoni, lai es atkal pieveiktu to idiotu? Nedomāju, ka tas ir racionāli

0 Komentāru
Habibs par revanšu ar Makgregoru: 100 miljoni, lai es atkal pieveiktu to idiotu? Nedomāju, ka tas ir racionāli
AFP/SCANPIX

Baumas par iespējamo ”Ultimate Fighting Championship” superzvaigžņu Habiba Nurmagomedova un Konora Makgregora atkārtoto dueli pie cīņas sporta faniem nonāk bieži, tomēr, iespējams, tikpat bieži tās noraida Krievijas cīkstonis Nurmagomedovs.

Skaties.lv ziņoja, ka Nurmagomedova menedžeris Abdelazis izteicies, ka cīkstonim par cīņu pret Makgregoru vai boksa leģendu Floidu Meivezeru piedāvāts 100 miljonu liels honorārs, taču izskatās, ka Habibs šādā darījumā nebūtu ieinteresēts.

”Kādēļ man vajadzīga tāda nauda? Ir tik daudz organizāciju,” Nurmagomedovs izteicies saistībā ar dažādām labdarības organizācijām. ”Labāk, lai nauda tiek viņiem, ja cilvēki nezina, ko darīt ar šo naudu. Bet dot 100 miljonus man, lai atkal pieveiktu to idiotu? Tas nebūtu racionāli.”

”Visi zina, kas notika pagājušajā cīņā ar Makgregoru. Es kontrolēju katru tās soli. Es darīju visu, ko gribēju, un viņš pat beigās padevās. Kā mēs vispār varam runāt par revanšu?”

Tāpat Nurmagomedovs izcēlis, ka šobrīd viņam esot jākoncentrējas duelim ar Toniju Fergusonu: ”Man ir cīņa 18. aprīlī, ļoti nopietna cīņa. Pēdējo mēnesi esmu smagi trenējies dienu un nakti, lai būtu tādā formā, kādā man būtu nepieciešams būt 70 dienas pirms cīņas.”

0 Komentāru