Golovkins ”Madison Square Garden” pieveic Derevjančenko un atgūst IBF čempiona jostu

0 Komentāru
Golovkins ”Madison Square Garden” pieveic Derevjančenko un atgūst IBF čempiona jostu
USA TODAY/SCANPIX

Kazahstānas bokseris Genādijs Golvkins aizvadītajā naktī Ņujorkas slavenākajā arēnā ”Madison Square Garden” ar uzvaru pār ukraini Sergiju Derevjančenko atguva IBF vidējā svara pasaules čempiona jostu.

37 gadus vecais Golvkins (40-1-1) Derevjančenko (13-2) pārspēja ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu 114-113, 115-112, 115-112.

Par interesantākajiem cīņas raundiem uzskatāmi pirmie divi: pirmajā raundā Golovkins izcēlās ar nokdaunu, no kura Derevjančenko veiksmīgi atguvās. Savukārt otrajā cīņas raundā Golovkins labi trāpīja pa ukraiņa seju, to pārsitot, tomēr arī tas Derevjančenko netraucēja cīņu turpināt.

Pēc cīņas tās uzvarētājs Golovkins izteicās: ”Pēc pirmā raunda es domāju, ka šī nebija viegla cīņa. Es sev teicu, ka būs grūti.”

Pagājušajā gadā Golovkinam tikko atkal atgūto IBF titulu atņēma, jo viņš atteicās no tā aizstāvēšanas pret ukraini  Derevjančenko, šīs cīņas vietā izvēloties atkal (pirmajā cīņā uzvarēja Golovkins) tikties ar Kanelo Alvarezu, pret kuru piedzīvots karjeras līdz šim vienīgais zaudējums.

Golvkins atzina arī to, ka trešā cīņa starp viņu un Alvarezu notiks, ja meksikāņu bokseris tai piekritīs.

0 Komentāru