Go3 pārraidīs Maika Taisona atgriešanās cīņu ar vēl vienu boksa leģendu Roju Džounsu junioru

0 Komentāru
Go3 pārraidīs Maika Taisona atgriešanās cīņu ar vēl vienu boksa leģendu Roju Džounsu junioru

Novembra beigās Go3 ekskluzīvi tiešraidē translēs savulaik nepārspējamā un skandalozā Maika Taisona atgriešanos boksa ringā, kur Dzelzs Maiks cīnīsies ar vēl vienu boksa leģendu Roju Džounsu junioru.

Novembra beigās Latvijas boksa faniem būs unikāla iespēja vērot Maika Taisona un Roja Džounsa atgriešanos boksa ringā. Organizatori apstiprinājuši, ka ilgi gaidītā cīņa notiks 28. novembrī.

54 gadus vecais Maiks Taisons savu pēdējo profesionālo cīņu aizvadīja 2005. gada jūnijā, zaudējot īram Kevinam Makbraidam. Savulaik visu laiku jaunākais absolūtais smagā svara čempions gaidāmajai cīņai gatavojas ļoti nopietni, pārsteidzot boksa fanus ar lielisku formu, spēku un ātrumu.

Dzelzs Maika pretinieks ir ne mazāk leģendārs bokseris – Rojs Džounss juniors. Vienā no lielākajiem skandāliem boksa vēsturē tiesneši nozaga Džounsam zelta medaļu 1988. gada Seulas olimpisko spēļu finālā. Toties vēlāk sekoja spoža profesionālā karjera, kur Rojs kļuva par pasaules čempionu četrās dažādās svara kategorijās. Džounss cīņai ar Taisonu gatavojas ievērojami klusāk par savu pretinieku, bet neviens nešaubās, ka Rojs tai būs pilnībā gatavs.

Šajā vakarā boksa faniem būs iespēja vērot ne tikai Taisona – Džounsa dueli. Amerikāņu sociālo mediju zvaigzne Džeiks Pols ar iesauku Problēmu Bērns (The Problem Child) ringā tiksies ar NBA bijušo spēlētāju Neitu KriptoNeitu Robinsonu (KryptoNate). Polam ir vairāk nekā 20 miljoni YouTube abonentu, kā arī 13,5 miljoni sekotāju platformā Instagram. Problēmu Bērns ringā debitēja šī gada janvārī, pirmajā raundā ar tehnisko nokautu uzvarot citu YouTube zvaigzni AnEnsonGibu (AnEnsonGib). Robinsons arī pēc 11 gadus garās NBA karjeras ir saglabājis lielisku sportisko formu. Neits trīs reizes ir uzvarēja NBA Slam Dunk konkursos, bet profesionālajā ringā bijušais basketbolists vēl nav cīnījies.

Ivars Lubāns, Go3 vadītājs: ”Mēs priecājamies, ka visā pasaulē aizraujošākos un gaidītākos sporta notikumus saviem skatītājiem piedāvājam sporta pakas ietvaros. Piemēram, ASV skatītājiem par Taisona un Džounsa cīņas skatīšanos būs jāmaksā līdz pat 50 USD. Mēs vēlamies, lai šo divu boksa leģendu dueli varētu vērot visi Go3 klienti, kuriem pieejama sporta paka.”

Go3 skatītāji pavisam nesen varēja sekot līdzi Maira Brieža uzvarai Pasaules boksa supersērijas finālā un Starptautiskās boksa federācijas pasaules čempiona titula izcīnīšanai. Mazliet vairāk par mēnesi palicis līdz nākamajam aizraujošajam boksa notikumam.

0 Komentāru

Jaunākie cīņu sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

UFC cīņu rekordists Millers ar skaistu sitienu nokautē Gonzalezu

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

Briedis: Nekur nav tik labi kā mājās

UFC galvenajā cīņā Smits vispirms uzliek Spanu uz skrituļslidām un pēc brīža izcīna uzvaru ar žņaugšanas paņēmienu

''UFC Vegas40'' pasīvā vakara galvenajā cīņā Dumonta uzvar Ladu

Landvērs pārsteidz Kleinu un ar žņaugšanas paņēmienu izcīna savu otro UFC uzvaru

Volkanovskis izvairās no vairākiem bīstamiem žņaugšanas mēģinājumiem, uzvar Ortegu un saglabā čempiona jostu

UFC Cīņu vakara galvenajā duelī Santušs uzvar Vokeru