Gaidot Dortikosu: Brieža uzvara supersērijas pusfinālā pār poli Glovacki

Pievienot komentāru
Gaidot Dortikosu: Brieža uzvara supersērijas pusfinālā pār poli Glovacki
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Iespējams, vienā no savām skandalozākajām cīņām Mairis Briedis 2019.gada 15.jūnijā “Arēnā Rīga” ar tehnisko nokautu uzvarēja poli Kšištofu Glovacki un iekļuva turnīra finālā.

Brieža un Glovacka cīņā strīdīgākās bija trīs situācijas –  poļa sitiens pa pakausi Mairim, Latvijas boksera sitiens ar elkoni pa pretinieka žokli un cīņas turpināšanās pēc raunda beigām.

“Jau pirms misēkļa ar zvanu bija divas situācijas, kurās abi bokseri bija pelnījuši sodu,” vēlāk teica boksa supersērijas organizators Kalle Zauerlands. “Glovackis pēc Brieža sitiena ar elkoni tiesnesim teica, ka viņš var turpināt cīņu, un to arī viņi darīja. Abi bokseri veica paņēmienus, par kuriem es dotu sodus. Brieža elkonis, manuprāt, pat varēja saņemt divus soda punktus.”

Skaties boksa cīņu starp Mairi Briedi un Junielu Dortikosu tikai Go3!

Neskaidrības šajā cīņā bija arī ar čempiona tituliem. Sākumā tika ziņots, ka Briedis un Glovackis cīnīsies par WBC un WBO tituliem, tomēr WBC atteicās cīņu sankcionēt. Arī WBO jostu Mairis īpašā sūtījumā saņēma tikai jūlija sākumā.

Neskatoties uz dažādām peripetijām ar netīru boksu, aizkavējušos gongu un čempiona jostām, vissvarīgais ir tas, ka Mairis izcīnīja uzvaru un 21.martā “Arēnā Rīga” ar kubieti Junieru Dortikosu cīnīsies par Muhameda Ali trofeju.

Maris Briedis pret Kšištofu Glovacki: