Fjūrijs: Nevienam vairs nepatīk Džošua, viņu nokautēja ”resnis”

Pievienot komentāru
Fjūrijs: Nevienam vairs nepatīk Džošua, viņu nokautēja ”resnis”
AP/REUTERS/SCANPIX

Britu smagsvars Taisons Fjūrijs kritiski izteicies par savu tautieti Entoniju Džošua, sakot, ka pēc zaudējuma meksikāņu/amerikāņu bokserim Endijam Ruisam.

Ruiss šajā cīņā, kuras ”atkārtojums” notiks 14. decembrī Saūda Arābijas pilsētā Abū Dabī, izcīnīja IBF, IBO, WBA un WBO čempiona jostas, kuras nu Džošua centīsies atgūt.

Fjūrijs amerikāņu tabloīdam “TMZ Sports” par Džošua teica: ”Cilvēkiem neinteresē zaudējuši bokseri. Tas ir tas, ko redzējām Džošua cīņā pret Ruisu. Viņš bija šis ”lieliskais” un no marmora taisītais, taču tad viņš zaudēja mazam resnim.”

”Burbulis ir plīsis, tāda ir pasaules kārtība: kad tu zaudē, neviens tevi negrib, jo visiem patīk uzvarētāji,” turpināja Fjūrijs.

Pats Fjūrijs 14. septembrī Lasvegasā aizvadīs cīņu ar mazpazīstamu zviedru bokseri Otto Vallinu. Pēc šīs cīņas viņam paredzēts revanšs ar amerikāni Deonteju Vailderu, ar kuru Fjūrijs cīnījās neizšķirti. Un, ja savās cīņās uzvarētu gan Fjūrijs, gan Džošua, abi briti teorētiski varētu ringā tikties arī viens pret otru.