Fjūrijs brīdina Vailderu: Es mūsu trešo cīņu negaidīšu mūžīgi

Pievienot komentāru
Fjūrijs brīdina Vailderu: Es mūsu trešo cīņu negaidīšu mūžīgi
REUTERS/SCANPIX

Britu boksa superzvaigzne Taisons Fjūrijs ar ierakstu vienā no sociālajiem tīkliem brīdinājis amerikāni Deonteju Vailderu, ka viņu trešo cīņu brits negaidīs mūžīgi.

Abi bokseri savu pirmo savstarpējo cīņu aizvadīja neizšķirti, kamēr otrajā Fjūrijs Vailderu nokautēja, iegūstot WBC titulu smagajā svara kategorijā.

Ekspresīvais Fjūrijs pēc ziņas, kad cits britu bokseris uzvaras gadījumā pār krievu Aleksandru Povetkinu kļūs par obligāto pretendentu uz WBC čempiona jostu smagajā svarā, amerikānim savā ”Instagram” kontā veltījis ierakstu: ”Deontej Vailder, kur tu esi, mīkstais? Laiks tikšķ!! Es negaidīšu mūžīgi!!! Ir daudz citu diedelnieku šajā divīzijā, ko es gribu apēst brokastīs.”

Kā potenciāls Fjūrija-Vaildera trešās cīņas datums tika izskatīts 2020. gada 19. decembris, tomēr vienošanās arvien nav panākta, turklāt arī Fjūrija promoteris Frenks Vorens izteicies, ka 32 gadus vecā boksera plānos nav cīņas pārcelšana uz nākamo gadu.

Savukārt jūnijā tika atklāts, ka Fjūrija puse noslēgusi līgumu par divām cīņām pret britu Entoniju Džošua, kur gadījumā, ja abi bokseri līdz tam laikam nezaudēs, uz spēles tiks liktas IBF, WBA, WBO un arī Fjūrijam piederošā WBC čempionu josta.

Džošua savus titulus šā gada 20. jūnijā vajadzēja aizstāvēt pret bulgāru Kubratu Pulevu, tomēr Covid-19 izplatības dēļ cīņa tika pārcelta.