Fjūrijs asiņainā 12 raundu cīņā pārspēj zviedru Vallinu

Pievienot komentāru
Fjūrijs asiņainā 12 raundu cīņā pārspēj zviedru Vallinu
REUTERS/SCANPIX

Viens no pasaulē labākajiem smagā svara bokseriem brits Taisons Fjūrijs (28-0-1) ASV pilsētā Lasvegasā aizvadītajā naktī izcīnījis uzvaru pār zviedru bokseri Otto Vallinu (20-1-0).

Uzvara britam piešķirta ar viennozīmīgu tiesnešu lēmumu 116-112, 117-111, 118-110.

31 gadu vecais Fjūrijs šajā cīņā bija pārliecinošs favorīts, un tika paredzēts, ka cīņa pret samērā mazpazīstamo zviedru viņam būs ”viegla pastaiga”, tomēr par tādu šo cīņu nosaukt nevarētu.

Cīņas trešajā raundā Vallinam izdevās Fjūrijam trāpīt precīzi virs acs, izraisot milzīgu asiņošanu, turklāt tiesnesis piezīmēja, ka šī brūce radīta no sitiena ar dūri, kas nozīmē, ka pārāk lielas asiņošanas rezultātā, cīņa varētu tikt apturēta.

Taču Fjūrija medpersonāls bija līmenī un asiņošanu tiešām apturēja par spīti tam, ka Vallina treneris uzsvēra, lai bokseris savus sitienus tēmē tieši tur, tādā veidā palielinot savas izredzes uzvarēt.

Kopumā lielāko cīņas daļu Fjūrijs bija labāks boksa ringā un, neskaitot šo asiņaino brūci, Vallinam lielas iespējas uzvarai nebija.

”Tā bija lieliska cīņa. Mani ”noķēra” pie acs, un tas mainīja cīņu,” pēc mača beigām izteicās Fjūrijs. ”Lielākoties es nevarēju redzēt ar šo aci. Tad bija sadursme ar galvām un jau atkal es neredzēju.”

Savukārt Vallins izteicās: ”Es darīju visu, ko varēju, es centos, cik spēju. Taisons ir lielisks čempions. Neviens nevar apšaubīt manu vēlmi uzvarēt un to, ka esmu labs bokseris.”