Fjūrija–Vaildera cīņas preses konference aizrit saspringtā gaisotnē, bokseriem apmainoties ”laipnībām” un grūdieniem

0 Komentāru
Fjūrija–Vaildera cīņas preses konference aizrit saspringtā gaisotnē, bokseriem apmainoties ”laipnībām” un grūdieniem
EPA/SCANPIX

Smagā svara boksa superzvaigznes Deontejs Vailders un Taisons Fjūrijs, kuri šo sestdien Lasvegasā otro reizi mērosies spēkiem, aizvadījuši pēdējo preses konferenci pirms gaidāmā dueļa.

Konference boksa faniem vilties nelika, jo jau pašā tās ievadā, pirms abi ieņēma savas sēdvietas, bokseri ļoti satuvinājās un pat pagrūda viens otru, protams, neiztiekot arī bez apvainojumiem.

”Tu tiksi nokautēts,” brits Fjūrijs izkliedza. Vailders uz to atbildēja: ”Tu pat nezini, kā tu toreiz piecēlies [atsaucoties uz nokdaunu viņu pirmajā savstarpējā cīņā].”

”Es tev iesitīšu un par to smiešos. Tu nevarēji mani pieveikt iepriekšējā reizē, es nebiju cīnījies trīs gadu un tāpat tevi pieveicu,” atkal atbildēja Fjūrijs.

Amerikāni Vailders uz to atbildēja: ”Tev bija divas iesildīšanās cīņas, trīs treniņnometnes… Tev vajadzētu būt formā.”

Arī, kad abi ieņēma vietas, apvainojumi turpinājās. Abi bokseri uzskatīja, ka tieši viņi palīdzējuši otram nonākt uz boksa lielās skatuves, ar šādiem tekstiem sākot Vailderam; vēlāk, protams, sekoja Fjūrija atbilde.

Fjūrijs un Vailders savā starpā tiksies ASV pilsētā Lasvegasā naktī uz svētdienu apmēram plkst. 6:00 no rīta, cīņu translēs arī kanālā ”TV3 Sport” un video satura platforma ”Go3”.

0 Komentāru