ESPN: UFC prezidentam jābūt uzmanīgam ar cīņas datumu, jo Habibs Ramadāna laikā necīnīsies

Pievienot komentāru
ESPN: UFC prezidentam jābūt uzmanīgam ar cīņas datumu, jo Habibs Ramadāna laikā necīnīsies
AP/SCANPIX

”Ultimate Fighting Championship” prezidentam Deinam Vaitam jābūt piesardzīgam saistībā ar UFC 249 cīņu šova rīkošanu, jo tā pārcelšanas gadījumā vakara lielākā cīņa starp Habibu Nurmagomedovu un Toniju Fergusonu varētu nenotikt, uzsver Ziemeļamerikas sporta medijs ESPN.

Piesardzības pasākumus šajā gadījumā pieprasa Habiba Nurmagomedova reliģiskā nostāja – viņš ir gana strikts musulmanis, kurš cīņas Ramadāna jeb svētā gavēņa mēnesī Islāma kalendārā cīņas neaizvadītu. Ramadāns šogad sākas 23. aprīlī un ilgst līdz 23. maijam, kas nozīmē, ka cīņu pārceļot pat par vienu nedēļu (uz 26. aprīli) Nurmagomedovs, visticamāk, tajā nepiedalīsies.

Tāpat Nurmagomedovs kādā no intervijām uzsvēris, ka viņam nepieciešamas vismaz 45 dienas pēc Ramadāna, lai no tā atlabtu un aizvadītu nākamo cīņu.

Nurmagomedova un Fergusona savstarpējā cīņa 18. aprīlī Covid-19 izplatības dēļ tika pārcelta no Ņujorkas uz šobrīd vēl nezināmu vietu, tomēr UFC prezidents Vaits vairākas reizes uzsvēris, ka UFC 249 viņš atcelt negrasās, pat redzot vispārīgās tendences sporta pasaulē.