ESPN: Briedis Supersērijas finālu 14. decembrī aizvadīs Rīgā

4 komentāri
ESPN: Briedis Supersērijas finālu 14. decembrī aizvadīs Rīgā
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis Pasaules boksa Supersērijas finālu ar kubiešu bokseri Junieru Dortikosu aizvadīs 14. decembrī Rīgā, vēsta Ziemeļamerikas sporta medijs ESPN.

Par šādiem nodomiem medijam vēstīja avots ar pietuvinātiem sakariem par Supersērijas plāniem. Oficiāla paziņojuma gan vēl nav.

Rīgā cīņu plānots aizvadīt ”Arēna Rīga”, kas Supersērijas pasākumus uzņēmusi jau trīs reizes.

Kā citas iespējamās vietas cīņas norisei tika izskatītas tādas pasaules metropoles kā Lasvegasa, Losandželosa vai kāda no lielākajām Saūda Arābijas pilsētām.

Supersērijas finālā bokseri, visticamāk, cīnīsies par trīs pasaules čempiona jostām: Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Starptautiskās Boksa padomes (WBC) un Pasaules Boksa organizācijas (WBO).

Tāpat ESPN savā paziņojumā vēsta, ka Supersērijas rīkotāji nesen oficiāli izziņojuši, ka visvieglākā svara kategorijā japāņu bokseris Naoja Inoue cīņu pret filipīnieti Nonito Donairi aizvadīs Saitamā, Japānā 7. novembrī.

Briedis savas karjeras laikā aizvadījis 27 cīņas, 26 no tām viņš uzvarējis (19 reizes ar nokautu) un piedzīvojis vienu zaudējumu.

Turpretim kubietis Dortikoss 25 cīņās uzvarējis 24 reizes (22 reizes ar nokautu) un tāpat kā Briedis piedzīvojis vienu zaudējumu.