Entonijs Džošua gatavs pazaudēt kādu no tituliem, lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku cīņu

0 Komentāru
Entonijs Džošua gatavs pazaudēt kādu no tituliem, lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku cīņu
REUTERS/ SCANPIX

Britu smagā svara boksa zvaigzne Entonijs Džošua izteicies, ka būtu gatavs pazaudēt kādu no tituliem, lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku cīņu, kas, visticamāk, nozīmētu supercīņu pret Deonteju Vailderu vai Taisonu Fjūriju.

Džošua pagājušā gada izskaņā Saūda Arābijā spēja atgūt savas IBF, WBA un WBO pasaules čempiona jostas ar panākumu pār Endiju Ruisu. Uzreiz pēc šīs cīņas sākās spekulācijas par brita nākamo cīņu.

”Es vienmēr esmu teicis, ka jostas mani nereprezentē,” izteicās Džošua, ”Es būšu čempions pat tad, ja man vienu no tām atņems, tas man dotu lielisku iespēju cīnīties pret vēl vienu pasaules čempionu. Ja es atdodu kādu no jostām, tas rada vairāk vēsturiskā aspekta un izklaides, tādēļ, ja man tā būs jāatdod – es to darīšu. Es tās tāpat atgūšu.”

Džošua IBF čempiona josta jāaizstāv pret 38 gadus veco bulgāru bokseri Kubratu Pulevu un pēcāk WBO josta pret ukraini Oleksandru Usiku.

Usika sakarā gan interesanti piebilst to, ka viņa (un arī Džošua) promoteris Edijs Herns vēlas, lai, gaidot cīņu ar Džošua, duelētos ar 36 gadus veco Dereku Čisoru.

0 Komentāru