Dortikosa treneris: Mēs pievēršam uzmanību tikai Brieža “netīrajai” taktikai

2 komentāri
Dortikosa treneris: Mēs pievēršam uzmanību tikai Brieža “netīrajai” taktikai
WORLD BOXING SUPERSERIES

Kubiešu boksera Juniera Dortikosa treneris Pedro Roke intervijā Pasaules boksa supersērijas (WBSS) mājaslapā dalījies ar gatavošanās aizkulisēm cīņai pret Mairi Briedi un tās prognozēm.

Kā zināms, Dortikoss ar Briedi supersērijas finālā spēkosies 21.martā “Arēnā Rīga”.

“Atmosfēra ir lieliska. Dortikoss trenējas ar divkārtējiem pasaules čempioniem Giljermo Rigondo, Ransu Bartelemī un Erislandiju Laru. Viņš strādā smagi un ir lieliskā formā,” treniņnometni Maiami raksturo boksera treneris.

“Dortikoss ir progresējis un iemācījies ļoti daudz no savām iepriekšējām cīņām. Viņa jaunākajā versijā atspoguļosies Kubas boksa skolai raksturīgais intelekts ringā un, protams, neparastais spēks.”

Skaties boksa cīņu starp Mairi Briedi un Junielu Dortikosu tikai Go3!

Tieši Dortikosa sitiena spēks un izvairīšanās no tiem ir tas, uz ko, kā norādījis intervijās, Briedis plāno koncentrēties. Tikmēr Roke skaidro, ka Dortikosa komanda koncentrējas tikai uz vienu aspektu.

“Mēs pievēršam uzmanību tikai Brieža “netīrajai” taktikai, ko iepriekšējās cīņās redzējusi visa pasaule. Dortikoss ir godīgs bokseris, kurš katru reizi nonākot ringā faniem sniedz labāko iespējamo sniegumu, ” stāsta treneris.

“Mēs esam gatavi cīnīties visus 12 raundus, taču, ja Dortikoss nokautēs Briedi, tad tas būs tikpat brutāls vai pat brutālāks nekā iepriekšējā cīņā pret Tabiti. ”

Finālā 35 gadus vecais kubietis nokļuva, pateicoties Endrū Tabiti nokautēšanai Rīgā jūnijā. Tikmēr Briedis tajā pašā vakarā skandalozā cīņā pieveica Kšištofs Glovacki.