Dilians Vaits stāv ceļā Džošua un Fjūrija supercīņai

Pievienot komentāru
Dilians Vaits stāv ceļā Džošua un Fjūrija supercīņai
INSTAGRAM

Lai kā censtos promouteri un menedžeri, nav daudz iespēju tuvākajā nākotnē sarīkot Entonija Džošua un Taisona Fjūrija supercīņu.

Entonijs Džošua pēc uzvaras revanša cīņā pār Endiju Ruisu atguva savus Pasaules boks asociācijas (WBA), Pasaules boksa organizācijas (WBO) un Starptautiskās boksa federācijas (IBF) smagā svara čempiona jostas.

Taisons Fjūrijs, februārī iznīcinot Deonteju Vailderu, kļuva par Pasaules boksa padomes (WBC) čempionu smagajā svarā.

Tieši WBC stingri pastāv uz pretendenta Diliana Vaita tiesībām uz titulu cīņu. Koronavīrusa pandēmijas dēļ nav zināms, kad varētu notikt līgumā paredzētā trešā Fjūrija un Vaildera cīņa. Taču, lai kad tā notiktu, uzvarētājam būs pienākums tikties ar Vaitu.

Ja šobrīd izskatās, ka Fjūrija un Vaildera trešā cīņa varētu notikt oktobrī, tad Džošua un Kubrata Puleva mačs ir pat bez aptuvena datuma.

Džošua pēc cīņas ar Pulevu varētu izmanot iespēju, lai tiktos ar ukraini Oleksandru Usiku – abus bokserus, tāpat kā Vaitu, pārstāv Edijs Hērns.

Lai nu kā, Lielbritānijas sapņu mačs, kad vienā ringā divi briti Džošua un Fjūrijs tiktos visas galvenās jostas apvienojošā cīņā, var arī nenotikt.