Diass paziņo, ka tiek apsūdzēts dopinga lietošanā un, visticamāk, necīnīsies ar Masvidalu

0 Komentāru
Diass paziņo, ka tiek apsūdzēts dopinga lietošanā un, visticamāk, necīnīsies ar Masvidalu
UFC

Pamatīgu pārsteigumu UFC faniem sagādājis amerikāņu cīkstonis Neits Diass (20-11), kurš savā “Twitter” kontā paziņojis, ka saņēmis apsūdzības dopinga lietošanā un nepiedalīsies plānotajā cīņā.

Diasam 2. novembrī  Ņujorkā “UFC 244” pasākumā tika paredzēta cīņa pret Horhi Masvidalu (34-13), kurā uzvarētājs saņemtu unikālu “Baddest Motherf**ker” jostu. Sportists skaidro, ka viņa organismā atrastas aizliegtās vielas, tāpēc atsauc savu dalību.

Tajā pašā laikā Diass paziņojumā savu vainu noliedz un apgalvo, ka neklusēs, lai gan oficiāli paziņojumi no UFC un ASV antidopinga aģentūras vēl nav sekojuši.

“Tiklīdz UFC, USADA vai kāds cits, kurš mani “čakarē”, šo nesakārtos, necīnīšos. Es nespēlēšu viņu spēli un nemēģināšu slēpties vai noklusēt notikušo. Negribu, lai mans vārds tiktu aptraipīts kā citiem, kuri klusē līdz pat cīņai, lai tikai saņemtu honorāru, ” paziņojumā vēsta Diass.

Tikmēr Masvidals mudinājis savu pretinieku pārdomāt. “Tiekamies 2.novembrī, es zinu, ka tavs vārds ir tīrs, ” savā ‘Twitter” kontā raksta 34 gadus vecais sportists.

0 Komentāru