Deontejs Vailders plāno atlaist treneri, kurš cīņā ar Fjūriju ringā iemeta dvieli

2 komentāri
Deontejs Vailders plāno atlaist treneri, kurš cīņā ar Fjūriju ringā iemeta dvieli
REUTERS/SCANPIX

Amerikāņu smagā svara bokseris Deontejs Vailders plāno atlaist treneri Marku Brelandu, kurš viņa pēdējā cīņā ar Taisonu Fjūriju 7. raundā cīņu apturēja, ringā iemetot balto dvieli, ziņo ārvalstu mediji.

Jau ziņots, ka Vailders Lasvegasā piekāpās ar tehnisko nokautu piekāpās britam Taisonam Fjūrijam un piedzīvoja savu pirmo zaudējumu karjerā.

Par savu lēmumu iemest ringā dvieli Brelandu sākotnēji uzteica gan žurnālisti, gan boksa eksperti, uzskatīdami, ka Vailders ilgi cīnīties vairs nebūtu spējis un cīņas turpināšanu varētu nopietni kaitēt viņa veselībai.

Pretējās domās gan bija pats bokseris, kurš uzskata, ka, lai ringā nogalinātu kādu, tev pašam jābūt gatavam mirt. Otrā iespēja viņam ar priekšlaicīgu cīņas apturēšanu neesot dota, tādēļ, visticamāk, tiks pieņemts lēmums treneri Brelandu atlaist.

”Mums bija diskusijas vairāku gadu garumā par šādām situācijām. Džejs [Vaildera galvenais treneris] teica viņam to nedarīt,” ziņu aģentūrai AP teica Vailders.

”Es dzirdēju, ka viņu ietekmēja kāds cits cīkstonis, kurš atradās arēnā. Tas atstāj daudz iedvesmas sazvērestības teorijām par to, kādēļ viņš tā rīkojās. Tas neveido nekādu sakaru.”

”Es par Marka rīcību esmu sašutis tādēļ, ka šī bija pavisam vienkārša lieta, par ko runājām daudz reižu,” Vailders izteicās citam medijam ”Yahoo Sports”.

Vailders bija manāmi sašutis jau ringā, jo pirmais jautājums pēc tam, kad tiesnesis cīņu apturēja, Vailderam bija: ”Kāpēc tu tā izdarīji?” Prasot to, Vailders uzskatīja, ka tieši tiesnesis pārtraucis cīņu ar tehnisko nokautu.

2 komentāri