Cīkstonis Samušonoks izlaiž pārsvaru un zaudē pasaules čempionāta astotdaļfinālā

1 komentārs
United World Wrestling

Latvijas brīvā stila cīkstonis Ivars Samušonoks sestdien Oslo piedzīvoja zaudējumu pasaules čempionāta cīņā pirmajā duelī.

Samušonoks, kurš startē svara kategorijā līdz 86 kilogramiem, no pirmās kārtas bija brīvs, bet otrajā jeb astotdaļfinālā ar rezultātu 8:18 zaudēja Čečenijā dzimušajam Francijas pārstāvim Ahmedam Aibujevam.

Latvijas sportists cīņas ievadā pretinieku divreiz noguldīja uz krūtīm, bet līdz dueļa vidum pievienoja vēl divus punktus – 6:0. Otrajā puslaikā Samušonoks panāca jau 8:0 un tuvojās uzvarai, tomēr pretinieks viņu piespieda uz krūtīm un vēlāk trīsreiz pagrieza, panākot 8:8. Dueļa pēdējā pusotrā minūtē Aibujevs vēl vairākas reizes pagrieza Samušonoku un panāca jau 16:8. Vēl viens paņēmiens divu punktu vērtībā 40 sekundes pirms cīņas beigām deva Francijas sportistam uzvaru ar 18:8.

Lai Samušonoks čempionātu turpinātu gandarījuma turnīrā, Aibujevam jāuzvar nākamās divas cīņas un jāsasniedz fināls. Ceturtdaļfinālā Francijas cīkstonim pretī stāsies titulētais amerikānis, olimpiskais čempions Deivids Teilors.

Brīvajā cīņā Latviju pārstāvēs arī Alans Amirovs, kurš startēs svara kategorijā līdz 79 kilogramiem.

1 komentārs

Jaunākie cīņu sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

UFC galvenajā cīņā Smits vispirms uzliek Spanu uz skrituļslidām un pēc brīža izcīna uzvaru ar žņaugšanas paņēmienu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Volkanovskis izvairās no vairākiem bīstamiem žņaugšanas mēģinājumiem, uzvar Ortegu un saglabā čempiona jostu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi