Brieža un Dortikosa cīņu par Pasaules boksa supersērijas titulu pārraidīs Go3 un īpaši izveidots TV3 Sport kanāls

1 komentārs
Brieža un Dortikosa cīņu par Pasaules boksa supersērijas titulu pārraidīs Go3 un īpaši izveidots TV3 Sport kanāls
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

TV3 Sport un Go3 pārraidīs Maira Brieža un kubieša Juniera Dortikosa cīņu Pasaules boksa supersērijas (WBSS) otrās sezonas finālā, kuras uzvarētājs savā īpašumā iegūs Muhameda Ali trofeju. Uz spēles būs likts arī Dortikosam piederošais Starptautiskās boksa federācijas (IBF) 1. smagā svara pasaules čempiona tituls. Nepalaid garām boksa finālu nākamās paaudzes televīzijā Go3 un īpaši izveidotā TV3 Sport kanālā – TV3 Sport 3.

Mairis Briedis un Juniers Dortikoss WBSS finālā cīnīsies 26.septembrī Plazamedia Studios Ismaningas pilsētā netālu no Minhenes.

Briedis savā karjerā ir izcīnījis 26 uzvaras, no kurām 19 ir bijušas ar nokautu, bet vienīgais zaudējums piedzīvots WBSS iepriekšējās sezonas pusfinālā pret Oleksandru Usiku. 2017.gada aprīlī Briedis uzvarot Marko Huku ieguva savā īpašumā Pasaules boksa padomes (WBC) 1.smagā svara pasaules čempiona jostu.

Dortikoss ir izcīnījis 24 uzvaras, no kurām 22 ir beigušās ar nokautu, un arī viņam vienīgais zaudējums ir pagājušās sezonas WBSS pusfinālā, kurā kubietis atzina Krievijas boksera Murata Gasijeva pārākumu Vēlāk finālā Usiks pārliecinoši pēc punktiem uzvarēja Gasijevu, iegūstot savā īpašumā Ali trofeju un četru svarīgāko organizāciju – WBC, WBO, WBA un IBF čempiona jostas.

Skaties boksa cīņas tiešraidi starp Mairi Briedi un Junielu Dortikosu Go3!

WBSS otrās sezonas ceturtdaļfinālā Briedis ar vienprātīgu tiesnešu lēmumu uzvarēja armēņu izcelsmes Vācijas bokseri Noelu Gevoru un pusfinālā ar tehnisko nokautu pieveica poli Kšištofu Glovacki.

Dortikoss ceturtdaļfinālā uzvarēja poli Mateušu Masternaku un pusfinālā amerikāni Endrjū Tabiti.

Brieža un Dortikosa cīņa sākotnēji bija jānotiek 21.martā Arēnā Rīga. Koronavīrusa pandēmijas noteikto ierobežojumu dēļ fināls tika pārcelts.

26. septembra tiešraidi komentēs ierastie TV3 Sport boksa komentētāji – Eiropas čempions boksā Elvis Mihaiļenko latviešu valodā, kā arī Romāns Dāboliņš un Vladimirs Ivanovs krievu valodā.

Cīņas tiešraide būs pieejama īpaši izveidotā TV3 Sport kanālā (TV3 Sport 3), nākamās paaudzes televīzijā Go3 (jebkurā no plāniem, kurā iekļauts sports), pie partneriem Bite un Tele2, kā arī Home3, Tet, Baltcom un LMT.

1 komentārs