Brieža cīņa par supersērijas čempiona titulu – ekskluzīvi Go3

2 komentāri
Brieža cīņa par supersērijas čempiona titulu – ekskluzīvi Go3
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Jau 21. martā norisināsies Pasaules boksa supersērijas (WBSS) fināls, kurā par titulu cīnīsies Latvijas bokseris Mairis Briedis un kubietis Juniers Dortikoss. Tiešraidē šo cīņu ekskluzīvi varēs skatīties jaunajā video satura platformā Go3.

Pasaules boksa supersērijas 2. sezonas fināls solās būt īpaši aizraujošs un interesants. Abu bokseru profesionālās karjeras ir bijušas visai līdzīgas rezultātu ziņā. Briedis savā karjerā ir izcīnījis 26 uzvaras, no kurām 19 ir bijušas ar nokautu, bet vienīgais zaudējums ir WBSS iepriekšējās sezonas pusfinālā pret Oleksandru Usiku. Savukārt, Dortikoss ir izcīnījis 24 uzvaras, no kurām 22 ir beigušās ar nokautu, un arī viņam vienīgais zaudējums ir pagājušās sezonas WBSS pusfinālā – pret Muratu Gasijevu.

Skaties Brieža – Dortikosa cīņu ekskluzīvi video satura platformā Go3. Uzzini vairāk šeit!

Mairim Briedim ar savu līdzjutēju atbalstu būs iespēja cīnīties ne tikai par supersērijas uzvarētāja balvu – Muhameda Ali trofeju, bet arī par Junieram Dortikosam piederošo Starptautiskās boksa federācijas (IBF) Pasaules čempiona jostu.

WBSS pirmā smagā svara kategorijas fināls tiešraidē būs vērojams TV3 Group video satura platformā Go3, kas ir šī gada ekskluzīvais pārraides partneris. Go3 ir pieejams interneta pārlūkos un Android / iOS mobilajās lietotnēs, kā arī cīņu varēs skatīties uz lielajiem TV ekrāniem, jo Go3 pieejams arī izmantojot Android TV vai Samsung Smart TV lietotnes. Pakalpojuma abonementu var ātri un ērti iegādāties mājaslapā go3.lv.

2 komentāri